جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۲/۰۷

شهرداری کرج: شهروندان در برف روبی کوچه‌ها به شهرداری کمک کنند

سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری گفت: از مردم می‌خواهیم برای برف روبی معابر و کوچه‌هایی که در آنها سکونت دارند صرفاً به توان نیروهای شهرداری تکیه نکرده و در برف روبی کمک کنند تا وضعیت عادی زودتر به شهر بازگردد.

علی اصغر همتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از ۴۸ ساعت گذشته که که شاهد بارش باران و برف در کرج بوده‌ایم، نیروهای خدمات شهری شهرداری در آماده باش کامل قرار داشته و بسیاری از آنها در نقاطی بحرانی شهر مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: این نیروها اغلب در نقاطی که احتمال آبگرفتگی آنها در زمان بارش وجود دارد مستقر هستند تا در صورت بروز مشکل مسیر را برای تردد خودروها و عابرین باز کنند.

وی توضیح داد: به منظور مدیریت و هدایت آب‌های سطحی، ۱۰ دستگاه لودر، ۴۰ دستگاه کامیون، ۶ دستگاه بیل مکانیکی، ۲۰ دستگاه بابکت، ۲۰ دستگاه خودرو لجن‌کش، ۲۰ دستگاه پمپ کف‌کش و ۱۵ دستگاه موتور پمپ لجن کش به صورت فعال در مناطق مختلف شهر مستقر هستند.

این مسئول افزود: با توجه به بارش برف و احتمال یخزدگی معابر و خیابان‎ها و در نتیجه سرخوردن خودروها و عابرین، حدود پنج هزار تن نمک و ۱۰ هزار تن ماسه در مخازن مناطق دهگانه کرج ذخیره شده است.

همتی اضافه کرد: با توجه به اینکه نیروهای خدمات شهری طی ۴۸ ساعت گذشته مدام در حال بازگشایی مسیرهای دورن شهری و ارائه خدمات به شهروندان بوده اند، از مردم می‌خواهیم برای برف روبی معابر و کوچه‌هایی که در آنها سکونت دارند صرفاً به توان نیروهای شهرداری تکیه نکرده و در برف روبی کمک کنند تا وضعیت عادی زودتر به شهر بازگردد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.