جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۲/۰۶

توان تولید روزانه ۲۰۰ تن مواد ضد عفونی کننده در البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان البرز گفت: الکل موردنیاز واحدهای تولیدکننده ژل‌های ضدعفونی تامین شده است.

رامین ربیعی امروز سه‌شنبه ششم اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود مواد اولیه از جمله الکل که پایه تولید مواد ضد عفونی کننده است، اظهار کرد: طی چند روز گذشته واحدهای تولید مواد بهداشتی از جمله ژل بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده با مشکل تامین مواد اولیه از جمله الکل مواجه بوده اند که خوشبختانه با برگزاری جلسات متعدد و تمهیدات اتخاذ شده این مشکل برطرف شده است.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: امروز به واحدهای تولیدی آرایشی - بهداشتی تولیدکننده مواد و ژل‌های ضدعفونی کننده اعلام کرده‌ایم که هر مقداری الکل نیاز دارند فراهم خواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ واحد آرایشی- بهداشتی در استان فعال هستند که ۱۰ مورد از آنها به طور تخصصی ژل بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده تولید می‌کنند.

این مسئول توضیح داد: اگر مواد اولیه این واحدها تامین شوند، آنها توانایی رفع نیاز کشور و کشورهای همسایه را در این خصوص دارند.

ربیعی تاکید کرد: پیگیر این هستیم تا محصولات تولیدی در زمینه ژل های ضدعفونی کننده مستقیم و بدون واسطه گری به دست مصرف کنندگان برسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان البرز گفت: در صورتی که مواد اولیه مورد نیاز این واحدها به خوبی تأمین باشد و با تمام ظرفیت نیز کار کنند، در مجموع روزانه چیزی حدود ۲۰۰ تن مواد ضدعفونی کننده تولید می‌کنند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.