جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۲/۰۶

ثبت نام حج ۹۹ غیرحضوری انجام می‌شود

روابط عمومی حج وزیارت استان البرز از غیر حضوری بودن فرآیند ثبت نام حج تمتع ۹۹ (دارندگان فیش‌های تا تاریخ ۳۱/۰۱/۸۶)خبر داد.

براساس این گزارش ثبت نام حج تمتع ۹۹ شامل انتخاب کاروان‌ها، ثبت نام و پرداخت قسط اول تشرف است که تمامی مراحل آن به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می گیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از حج و زیارت البرز، در این راستا محدودیت زمانی ارائه مدارک به مدیران کاروان جهت قطعی نمودن ثبت نام برداشته شده است و زائران می‌توانند بدون مراجعه در محل ثبت نام کاروان‌های حج تمتع و در روزهای بعد از ثبت نام به دفتر مدیر کاروان مراجعه کرده و مدارک را ارائه نمایند تا ثبت نام خود را قطعی کنند.

بنابه این گزارش اطلاعیه ثبت‌نام زائران در کاروانهای حج تمتع ۹۹ روزسه شنبه در سامانه اطلاع رسانی حج وزیارت استان البرز به نشانی https://alborz.haj.ir منتشر شده است.

در این اطلاعیه اولویت‌های تشرف و اولویت‌های ذخیره، نحوه مراجعه و ثبت نام در کاروان‌ها، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه تشرف، نحوه دریافت وجه قربانی و همچنین شرایط واگذاری قبوض درج شده است.

شایان ذکر است متقاضیان محترم تا۳۱/۱/۸۶ می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نهم اسفند ماه از طریق سامانه https://reserve.haj.ir نسبت به نام نویسی در کاروان‌ها اقدام کنند بنابراین دارندگان قبوض ودیعه گذاری که تاکنون به تکمیل اطلاعات مبادرت نکرده اند، در زمان باقی مانده می‌توانند با مراجعه به سامانه https://reserve.haj.ir یاد شده این مهم را انجام دهند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.