جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۲/۰۶

با توجه به ممنوعیت فروش ماسک؛ دانشگاه علوم پزشکی مراکز توزیع ماسک را اعلام کند

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان البرز گفت: هیچ اغماضی در خصوص برخورد با صاحبان واحدهایی که با خودخواهی و برای کسب سود بیشتر با جان و سلامت مردم بازی می کنند نداریم و به شدیدترین شکل با آنها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

سیامک آقایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طی چند روز گذشته شاهد کمبود برخی اقلام بهداشتی مثل ماسک و ژل ضد عفونی کننده به واسطه افزایش بیش از حد تقاضا از سوی مردم بودیم.

وی ادامه داد: البته طی این مدت برخی با سوء استفاده از شرایط موجود، اقدام به احتکار و گران فروشی ماسک و ژل بهداشتی و ... کرده بودند که پس از شناسایی، ضمن جمع آوری این اقلام، پرونده قضایی برای متخلفین تشکیل شد.

وی اضافه کرد: هیچ اغماضی در خصوص برخورد با صاحبان واحدهایی که با خودخواهی و برای کسب سود بیشتر با جان و سلامت مردم بازی می کنند نداریم و به شدیدترین شکل با آنها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

این مسئول افزود: برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم، چند کارخانه در البرز خط تولید خود را تغییر داده اند و به زودی محصولات خود را به بازار عرضه و مشکلات موجود مرتفع می‌شود.

آقایی گفت: البته طبق دستور وزارت بهداشت، داروخانه‌ها فعلاً مجاز به فروش ماسک نیستند به همین دلیل دانشگاه علوم پزشکی باید مراکزی که شهروندان می‌توانند از آنها ماسک تهیه کنند را معرفی کنند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان البرز گفت: تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم جزء وظایف این معاونت نیست ولی نگرانی شهروندان نگرانی ماست و امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده به زودی محدودیت عرضه اقلام بهداشتی در استان رفع شود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.