جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۲/۰۶

اتوبوس‌های کرج هر شب ضد عفونی می‌شود

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: دو روز پیش هر لیتر مواد ضد عفونی کننده را ۵۵ هزار تومان خریدیم و امروز ناچار به پرداخت ۷۵ هزار تومان شدیم.

مجید استاد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بین مردم، این سازمان از چند روز گذشته ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: بر این اساس اتوبوس‌های ملکی سازمان هر شب در پارکینگ و اتوبوس‌های بخش خصوصی نیز پس از استقرار در ترمینال شهید سلطانی به طور کامل ضد عفونی می‌شوند.

وی با اشاره به ماندگاری ۴۸ ساعته این مواد ضدعفونی توضیح داد: خوشبختانه ماندگاری این مواد بالا است و دو روز بر روی سطوح باقی می‌ماند.

این مسئول تاکید کرد: در حال حاضر اولویت ما ضد عفونی کردن اتوبوس‌ها است چون در طول روز در مقایسه با تاکسی افراد بیشتری را جابه جا می‌کنند.

استادکاظمی اضافه کرد: در مرحله بعد بنا داریم مواد ضدعفونی کننده را در اختیار روسای خطوط تاکسیرانی نیز قرار دهیم تا رانندگان تاکسی نیز بتوانند خودروی خود را ضد عفونی کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با گلایه از گران شدن مواد ضدعفونی کننده مصرفی، گفت: دو روز پیش هر لیتر مواد ضد عفونی کننده را ۵۵ هزار تومان خریدیم و امروز ناچار به پرداخت ۷۵ هزار تومان شدیم.

وی اضافه کرد: از آنجایی که ضدعفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی به طور مستقیم با سلامت مردم سرکاروکار دارد، چاره‌ای جز خرید این مواد نداریم.

وی گفت: از آنجایی که برخی از شهروندان به بوی الکل و وایتکس حساسیت دارند، نمی‌توان از این محلول‌ها برای ضد عفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرد.

انتهای پیام

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.