جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۱۱/۲۳

شهردار فردیس: مطالبات پیمانکاران تا پایان سال پرداخت می‌شود

شهردار فردیس از پرداخت مطالبات پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری فردیس تا پایان سال خبر داد.

محمد خسرو زاده در دیدار با پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری فردیس که روز چهارشنبه ۲۳ بهمن در سالن ایثارگران شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه امروز فصل جدیدی از خدمتگزاری به شهروندان فردیسی آغاز شده است، اظهارکرد: پیمانکاران ولی نعمتان سازمان های عمران و آبادانی همچون شهرداری ها هستند.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا در جهت رفع معضلات شهر کار کنیم، گفت: بخشی از دیون پیمانکاران به زمان مدیریت شهری کرج برمی‌گردد و این مهم لزوم انتزاع کامل فردیس از کرج را نشان می‌دهد.

شهردار فردیس با بیان اینکه تلاش می کنیم تا دیون پیمانکاران را پرداخت کنیم، تاکید کرد: در صدد هستیم این اقدام را بعد از سیر مراحل قانونی و تشریفات اداری تا پایان سال جاری انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه در نظر است واحد کنترل پروژه ها در شهرداری فردیس راه اندازی شود، اضافه کرد: پروژه های مختلف عمرانی، خدماتی و ... باید بر اساس قوانین، ضوابط و معیار ها انجام پذیرد؛ رابطه پیمانکاران و مدیریت شهری رابطه ای دو جانبه است که عملکرد مثبت و به موقع هریک در بهبود وضعیت شهر تاثیر به سزایی دارد.

خسرو زاده با اشاره به اینکه معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی شهرداری فردیس به زودی منتصب می‌شود، بیان کرد: یکی از ماموریت ها و اهداف این معاونت، برنامه ریزی و بررسی روند اجرایی پروژه های عمرانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه داشتن نظم و انضباط در کار از اهمیت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: جلوگیری از تضییع حقوق پیمانکاران به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس است؛ انتظاراتی که در هر پروژه از پیمانکاران داریم بر اساس ضوابط و استاندارد ها احصا و نحوه‌ی اجرا نیز بررسی خواهد شد.

شهردار فردیس تاکید کرد: با همکاری دیگر همکارانم در شهرداری فردیس تلاش می کنیم تا پیمانکاران در اجرای پروژه با مشکل مواجه نشوند؛ فلوچارت کاری برای پیمانکاران ترسیم خواهد شد تا همه موارد بر اساس قوانین و مقررات انجام شود.

وی شفافیت در امور را مهم دانست و بیان کرد: شخصا از روند اجرایی پروژه ها بازدید خواهم کرد؛ پروژه های شهرداری باید شناسنامه دار باشند.

خسرو زاده با بیان اینکه سال آینده پروژه های متعددی در فردیس تعریف و اجرا می شود، تصریح کرد: با تدوین بودجه ای کارشناسی شده و نظارت ویژه بر نحوه اجرای پروژه‌ها، نمی گذاریم پروژه ای در این شهر متوقف شود.

وی با بیان اینکه آگهی مناقصات پروژه های عمرانی علاوه بر چاپ در روزنامه‌ها، به صورت بنر نیز در شهر اکران می‌شود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری فردیس با شفاف سازی امور، در راستای ارتقای کیفیت کار و افزایش انتفاع شهروندان از خدمات شهرداری، از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.