جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۰/۷۰

با آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹؛ آیین استقبال از دانشجویان جدید پردیس کشاورزی دانشگاه تهران برگزار شد

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: امروز ۸۰ میلیون جمعیت کشور آب، هوا و غذای خوب نیاز دارند که همه اینها با رشته‌های تحصیلی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در ارتباط است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر حسین گلدانساز در آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران که امروز دوشنبه یکم مهرماه برگزار شد، ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید گفت: این هفته که با هفته دفاع مقدس هم مصادف است هفته بزرگی است و امیدواریم ما هم مثل عزیزانی که از هیچ کوششی برای کشور دریغ نکردند، به جای شعار برای پیشرفت کشور عمل کنیم.

گلدانساز با بیان اینکه پیشرفت کشور از راه علم محقق می‌شود و راهی جز این وجود ندارد افزود: علم در دانشگاه‌هاست و ما دانشگاهیان در سطوح مختلف می توانیم در این جهت موثر باشیم؛ همه ما می‌دانیم که کشور ما به تلاش جدی علمی نیاز دارد.

وی در ادامه گفت:دانشگاهیان در دانشگاه دو بال علمی و اخلاق، رفتار و فرهنگ را باید برای پیشرفت تقویت کنند، این دو بال است که می‌تواند کشور را به سمت پیشرفت ببرد، باید هم شخصیت ما دانشگاهی شکل بگیرد و هم به لحاظ علمی خود را قوی کنیم.

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران خطاب به دانشجویانی که تازه وارد این دانشگاه شده‌اند گفت: این نقطه عطفی در زندگی شماست و در پیچ زندگی هستید همه ما این دوره را گذرانده‌ایم، این پیچ از پیچ‌های خیلی مهم است و برای عبور از آن باید دقت زیاد کرد چون گاهی در این پیچ سراب‌هایی دیده می‌شود که مشکلاتی به دنبال دارد.

این مسئول ادامه داد: ما تمام تلاش خود را برای فراهم کردن امکانات علمی و رفاهی دانشجویان به کار خواهیم بست، هر کدام از دانشجویان این دانشگاه می‌توانند یکی از چهره‌های شاخص و موثر کشور باشند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت رشته‌های تحصیلی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: امروز ۸۰ میلیون جمعیت کشور آب، هوا و غذای خوب نیاز دارند که همه اینها با رشته‌های تحصیلی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در ارتباط است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.