جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۱/۲۶

افزایش سفرهای با هدف اقامت در البرز

معاون گردشگری میراث فرهنگی البرز گفت: برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان امسال برنامه‌های ویژه‌ای داریم تا از این طریق بتوانیم البرز را به مقصدی گردشگری تبدیل کنیم.

احمد ترکاشوند در گفت‌وگو با ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: از 28 اسفند تا 17 فروردین، آمار اقامت در استان حدود 48 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: این افزایش آمار در شرایطی اتفاق افتاد که رسانه‌ها به کرات در خصوص عدم انجام سفرهای نوروزی به واسطه وقوع احتمالی سیل در مناطق مختلف کشور اطلاع رسانی می‌کرد.

وی افزود: علاوه بر این، چند روز از تعطیلات نوروز ما درگیر بسته بودن جاده چالوس و برف گیر بودن مسیر طالقان به عنوان دو هدف مهم گردشگری استان بودیم که این امر هم باعث کاهش مسافران نوروزی شد.

وی با اشاره به اینکه موانع مطرح شده مانع حضور گردشگران در البرز نشد، توضیح داد: علی رغم این موانع شاهد افزایش گردشگرانی بودیم که با هدف اقامت به البرز سفر کرده بودند که این نشان می‌دهد اطلاع رسانی در خصوص مراکز اقامتی ایجاد شده در استان جوابگو بوده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان امسال برنامه‌های ویژه‌ای داریم تا از این طریق بتوانیم البرز را به مقصدی گردشگری تبدیل کنیم.

وی اظهار کرد: حمایت، هدایت و نظارت در گردشگری از مواردی است که با تکیه بر آنها می‌توان تحولاتی در این صنعت ایجاد کرد.

این مسئول با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی در خصوص جاذبه‌های استان گفت: بازاریابی و تبلیغاتی مهمترین راه برای معرفی خوب این استان به گردشگران است.

ترکاشوند افزود: در نیمه اول سال حداقل 9 دوره آموزشی برگزار می‌کنیم که مشتری مداری، راهکارهای توسعه گردشگری و افزایش ماندگاری گردشگران در استان مهمترین سرفصل‌های آنها هستند.

وی با اشاره به لزوم همکاری دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات سفر توضیح داد: همکاری این دستگاه‌ها آن طور که باید و شاید نیست و برای اینکه بتوانیم تحولی در این صنعت ایجاد کنیم باید به سمتی پیش برویم که اعضای این ستاد به یک کالبد برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران تبدیل شوند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.