جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۱/۲۶

وضعیت آشفته ایستگاه‌های اتوبوس کرج از کجا آب می‌خورد؟

رئیس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري كرج از فعالیت 220 دستگاه سایبان مکانیزه و غیرمکانیزه در شهر خبر داد.

مجید استاد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه البرز، در خصوص تذکر عضو شورای شهر در خصوص وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس شهر اظهار کرد: در حال حاضر اختلافاتی با پیمانکار بهره‌بردار سایبان‌های ایستگاه اتوبوس وجود دارد که به زودی برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: این اختلافات باعث شده در بحث تعمیر و نگهداری این سایبان‌ها با مشکلاتی مواجه شویم که البته تذکر و اخطار لازم به پیمانکار در این خصوص داده شده است.

وی افزود: طی چند روز گذشته اقداماتی برای ساماندهی این سایبان‌ها صورت گرفته و وضعیت در مقایسه با سال اواخر سال گذشته بهتر شده است.

وی توضیح داد: اعضای شورا و هر کدام از همکاران در صورت مشاهده مشکلی درسایبان‌های منطقه‌ای خاص می‌توانند به صورت مصداقی اعلام کنند تا رسیدگی لازم صورت بگیرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: بنا شده پیمانکار حداکثر تا روز چهارشنبه (28 فروردین) نسبت به رفع نواقص این سایبان‌ها اقدام کند.

استاد کاظمی با اشاره به وضعیت شست و شوی اتوبوس‌ها نیز گفت: هر اتوبوس کثیفی که در سطح شهر مشاهده می‌شود تعرفه شست و شوی آن بسته و برای شست و شو به کارواش اعزام می‌شود.

رئیس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري كرج با اشاره به گلایه عضو شورای شهر در خصوص انبار شدن برخی ایستگاه‌های اتوبوس کرد: سال گذشته یکی دو مورد در این خصوص گزارش شده بود که به سرعت ساماندهی لازم صورت گرفت.

وی توضیح داد: این سازمان 16 گشت دارد که به صورت مستمر در سطح شهر حضور دارند تا مشکلات و نواقص سیستم را اطلاع دهند تا اقدامات لازم برای بر طرف شدن آن صورت بگیرد.

استاد کاظمی ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون گزارشی مبنی بر انباری شدن ایستگاه‌های اتوبوس توسط دست فروشان ارائه نشده است.

وی گفت: در حال حاضر 220 دستگاه سایبان مکانیزه و غیرمکانیزه در سطح شهر وجود دارد که نظارت لازم برای ساماندهی آنها در حال انجام است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.