جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۱/۲۵

بیش از 10 سرای محله در کرج ایجاد می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: تا پایان سال بیش از 10 سرای محله در کرج ایجاد می‌شود.

سید علی اکبر میروکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: سرای محلات به عنوان پاتوقی برای شهروندان مناطق مختلف شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد و به واسطه فعالیت‌هایش میزان مشارکت مردم برای اداره شهر را افزایش می‌دهد.

وی ادامه داد: برای ایجاد سرای محلات، در مرحله اول نیازهای مختلف محلات احصاء و در نهایت بر اساس مهمترین آنها سرای محله با کارکرد تخصصی ایحاد می‌شود.

وی افزود: البته فعالیت سرای محله صرفاً تخصصی نیست و موضوعات مختلفی را در برمی‌گیرد که بخشی از نیازهای اجتماعی، فرهنگی و ... شهروندان را مرتفع می‌کند.

این مسئول خاطر نشان کرد: در سرای محلات مشکلات محلات مختلف توسط ساکنان شناسایی و بررسی و در مرحله بعد به مدیریت شهری انعکاس داده می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: بدون شک هرچقدر که سهم شهروندان در اداره شهر بیشتر شود، بها سرعت بیشتری به سمت توسعه همه جانبه کلانشهر کرج پیش می‌رویم.

میروکیلی با اشاره به تعداد سرای محلات کرج ابراز کرد: در حال حاضر سه سرای محله در کرج فعال است و بنا داریم با تخصیص اعتبار مناسب تعداد آنها را تا پایان سال به 10 مورد برسانیم.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.