جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۱/۲۵

سازنده شهرک شقایق از دهه 70 تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده است

شهردار فردیس گفت: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد با مشارکت بخش خصوصی نسبت به احداث یک بازار روز هزار و 200 متری در شهرک شقایق فردیس اقدام کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، منوچهر غفاری امروز یکشنبه 25 فروردین در حاشیه بازدید از وضعیت شهرک شقایق فردیس که اظهار کرد: این شهرک با حدود 900 واحد مسکونی در اواخر دهه هفتاد توسط یک شرکت انبوه ساز احداث شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت سازنده شهرک شقایق فردیس به تعهدات خود عمل نکرده و اکنون دارای شاکیان فراوانی است، تاکید کرد: با توجه به اینکه بیش از چهار هزار شهروند در این شهرک سکونت دارند، مدیریت شهری فردیس از ابتدای تاسیس تاکنون در راستای رفع مشکلات مناطقی همچون بلوار مارلیک، شهرک‌های ناز و شقایق تلاش کرده است.

شهردار فردیس با بیان اینکه شهرک شقایق مرز میان دو استان البرز و تهران است، تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرک شقایق هنوز از شرکت شهرک‌ساز مربوطه تحویل گرفته نشده است، مدیریت شهری فردیس نمی‌تواند خدمات‌رسانی بسیاری به این شهرک داشته باشد اما با این وجود در راستای بهبود وضعیت این شهرک تلاش می‌شود تا اهالی این محله نیز از امکانات شهری برخوردار باشند.

وی در بخش دیگری در پاسخ به مطالبه یکی از اهالی شهرک شقایق مبنی بر نبود مرکز خرید و بازار روز در این شهرک، خاطرنشانکرد: مدیریت شهری فردیس در حال مطالعه و بررسی برای احداث یک بازار روز با مشارکت بخش خصوصی به مساحت هزار و 200 متر مربع با 20 غرفه عرضه محصولات غذایی در این شهرک است تا با احداث و راه اندازی آن، اهالی این محله بتوانند مایحتاج خود را تهیه کنند.

به گفته غفاری، توافقاتی در این خصوص انجام شده و موضوع طی لایحه ای به شورای اسلامی شهر ارسال شده تا در صورت تصویب، بازارچه مذکور با همکاری بخش خصوصی احداث و راه اندازی شود.

غفاری در بخش دیگری از تهیه طرح خط پروژه ای برای تعریض معبر و پیاده راه حاشیه جاده ملارد تا شهرک شقایق موسوم به بلوار مارلیک خبر داد و اضافه کرد: این طرح در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس تصویب شده و اکنون در کمیسیون ماده 5 استان البرز در حال بررسی است.

وی عنوان کرد: با تصویب این طرح در احداث پروژه‌های مختلف خدماتی و مسکونی شاهد پیشرفت در این محور خواهیم بود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.