جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۱/۲۵

کمک به سیل زدگان وظیفه‌ای شرعی‌ست

رئیس موسسه خیریه فردوس رضای برین گفت: کمک به سیل زدگان وظیفه‌ای شرعی‌ست و دست کمی از جهاد ندارد.

این خیر البرزی که علاقه ای به اعلام نامش ندارد، در گفت‌وگو با ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: بعد از بارش‌های شدید که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد، شاهد وقوع سیلاب در برخی از استان‌های کشور از جمله خوزستان و لرستان بودیم.

وی ادامه داد: این اتفاق ناگوار شادی نوروز را به کام بسیاری ازهموطنان ما تلخ کرد و باعث تحمیل خسارات مالی زیاد به خانواده‌های بسیاری شد.

نیکوکار البرزی افزود: در سیل اخیر خانواده‌های بسیاری خانه و کاشانه خود را از دست دادند و حالا در شرایط نامناسبی زندگی می‌کنند و امید بسیاری از آنها برای بهبود شرایط به نیکوکاران است.

وی با اشاره به اینکه کمک به همنوع در مواقع بحرانی ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد، ابراز کرد: از گذشته تا کنون در مواقع بحرانی ایرانیان یاری‌گر هم بوده‌اند و به آسایش یکدیگر به اندازه آسایش خود اهمیت داده‌اند.

این نیکوکار خاطرنشان کرد: امروز چشم بسیاری از هموطنان که در سیل اخیر متحمل خسارت شده‌اند، به یاری مردم دوخته شده و کمک به آنها وظیفه‌ای شرعی است و دست کمی از جهاد ندارد.

وی که علاقه‌ای به اعلام نامش ندارد، تصریح کرد: با قطره قطره کمک‌های ما است که بخشی از نیازهای هموطنان سیل زده برطرف و امید آنها برای زندگی افزایش می‌یابد.

وی اظهار کرد: هر کس به فراخور توان و امکاناتی که دارد، باید در این امر مشارکت کند. چون در شرایط فعلی کوچک‌ترین کمک هم کارساز خواهد بود.

" ر.ف "با اشاره به ارسال محموله‌ای به لرستان گفت: این محموله شامل اقلام ضروری از جمله وسایل بهداشتی برای بانوان و کودکان بوده است.

وی افزود: کمک‌ها به سیل زدگان لرستانی به این محموله ختم نمی‌شود و به زودی محموله‌های دیگری نیز به این استان ارسال می‌شود.

این نیکوکار البرزی ادامه داد: در حال حاضر تعداد زیادی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس در استان لرستان مشغول خدمات رسانی هستند و بسیاری از کمک‌های مردمی از طریق آنان به دست هموطنان سیل زده می‌رسد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.