جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۹/۸۰/۱۲

ارسال بیش از 11 میلیارد ریال کمک مردم البرز به مناطق سیل زده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز از ارسال 11 میلیارد 100 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی مردم البرز به مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، جهانگیر شاهمرادی گفت: از ابتدای وقوع سیل در کشور و در همان ایام تعطیلات نوروز، ستاد جمع‌آوری و ساماندهی کمک‌های صنعتگران، معدنکاران و اصناف در این سازمان تشکیل شد که تا این لحظه توانسته است در چند نوبت، کمک‌های خود را به مناطق سیل زده ارسال نماید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز عنوان کرد: در هفته سوم فروردین ماه به لطف تولیدکنندگان استان البرز حدود 11 میلیارد و 100 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

شاهمرادی افزود: محصولات بهداشتی، ظروف یکبار مصرف، نان، کلمن، بخاری، شیرخشک، پوشک، مواد غذایی و... از جمله کالاهای ارسالی به مناطق سیل زده بوده است.

این مسئول درباره میزان این کمک‌های تخصیصی تصریح کرد: چهار و نیم تن کنسرو، دو و نیم تن چای، یک تن برنج، 11 تن شوینده، دو تن حبوبات، 10 تن مربا و کمپوت، 26 تن آب معدنی، 30 هزار متر مربع پتو و موکت و 9 تن روغن مایع دیگر اقلام ارسالی صاحبان صنایع و معادن استان البرز به مناطق سیل زده بوده است.

شاهمرادی یادآور شد: صنعتگران، معدنکاران و اصناف استان البرز تاکنون بارها مناعت طبع خود را به اثبات رسانده و همیشه یاور مردم بود‌ اند همچنان که در زلزله کرمانشاه نیز استان البرز جزو اولین استان‌هایی بود که کمک‌های خود را به این منطقه ارسال کرد. کمک‌هایی که هم اینک نیز ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پایان یادآور شد: ستاد جمع آوری و ساماندهی کمک‌های صنعتگران، معدنکاران و اصناف مستقر در این سازمان، مفتخر است با تمام توان در حال جمع‌آوری و ساماندهی این کمک‌ها بوده و دست تمامی فعالان اقتصادی نیکوکار را به گرمی می‌فشارد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.