جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۱/۰۱

15 باند سرقتی که یک شبه متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان البرز از انهدام 15 باند سرقت در عملیات شبانه پلیس استان خبرداد و گفت: در این عملیات پنج میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات طرح عملیاتی این پلیس در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس آگاهی استان با اشراف بر محل‌های سرقت و پاتوق سارقان با اجرای طرح‌های ضربتی در دو شهرستان استان البرز و شهرهای حاشیه این استان موفق شدند طی 24 ساعت گذشته، 15 باند سرقت شامل دو باند سرقت لوازم و قطعات داخل خودرو، سه باند کیف‌قاپ، سه باند سرقت خودرو، دو باند سرقت اماکن خصوصی و پنج باند سرقت منزل را متلاشی کنند.

وی افزود: در این عملیات از متهمان 83 دستگاه ضبط و پخش باند خودرو، 7 دستگاه ال سی دی، 6 تخته فرش ابریشم، 25دستگاه گوشی تلفن همراه، 70 حلقه انگشتر طلا، انواع بدلیجات و ساعت، لوازم و قطعات خودرو و... کشف شد.

سردار محمدیان با بیان اینکه ارزش کالاهای مسروقه براساس برآورد کارشناسان 5 میلیارد تومان اعلام شده است، گفت: در اجرای این طرح 9 دستگاه خودروی سرقتی از متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه طرح‌های عملیاتی پلیس همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: با انجام طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده و پیگیری‌های انجام شده در حوزه جرایم به ویژه جرایم خشن و نزاع‌های دسته جمعی، شاهد کاهش این جرایم بوده ایم.

وی در ادامه از کشف 500 کیلوگرم انواع مواد افیونی طی چند روز گذشته خبر داد و گفت: در این رابطه 15 نفر قاچاقچی، 69 نفر توزیع کننده و 336 نفر نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و 14 دستگاه خودرو از آنها توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه افزود: یکی از برنامه‌های مهم پلیس، پاکسازی نقاط آلوده است که در 2 بخش برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر انجام می‌شود که به علت عدم وجود اردوگاه ماده 16 در این رابطه با مشکل مواجه هستیم اما ماموریت پلیس برای جمع‌آوری آنها به صورت روزانه ادامه دارد و دیگری طرح پاکسازی نقطه به نقطه از وجود اراذل و اوباش است که در قالب طرح‌های هفتگی در سطح استان اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان ضمن هشدار به برهم زنندگان نظم عمومی و برخورد بدون اغماض پلیس با هنجارشکنان گفت: به مردم قول می‌دهیم که طرح‌های پاکسازی با جدیت در استان دنبال شود و جرایمی که بیشتر مردم نگران وقوع آنها هستند کنترل شده و دیگر شاهد وقوع این گونه جرایم نباشند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.