جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۱/۰۰

آموزش 400 مدیر و مربی در طرح پای درس ماه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از برگزاری طرح سراسری «پای درس ماه» ویژه مربیان و مدیران مدارس و مهدهای کودک تحت پوشش فعالیت‌های جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، ناصر چرخساز هدف از برگزاری این دوره‌ها را آشنایی مربیان کانون‌های دانش آموزی و غنچه های هلال احمر با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر عنوان کرد و افزود: در همین راستا آموزش مهارت‌های امدادی و بشردوستانه در سطح کانون‌ها، با اجرای طرح «پای درس ماه» محقق شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح 400 مدیر و مربی مدارس، مدیر مهد و مربی مهد کودک آموزش دیده‌اند؛ تصریح کرد: این در طرح، 9 دوره آموزشی در سطح استان البرز و شعب اجرایی شد که مربیان و مدیران با حضور در این کارگاه‌های آموزشی مباحث مورد نظر در این طرح را فرا گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با اشاره به آشنایی شرکت کنندگان در این طرح با تاریخچه هلال احمر و ساختار کلی آن و آشنایی با کانون‌ها بیان کرد: یادگیری مهارت‌های امداد و کمک‌های اولیه و آموزش سرفصل‌هایی همچون خونریزی، پانسمان و بانداژ، خفگی، شکستگی و آتل بندی، حمل مصدوم، سوختگی، پناهگیری و خروج اضطراری در طرح «پای درس ماه» پیش بینی شده بود که همزمان با اهدف دیگر این طرح، به مرحله اجرا رسید.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.