جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۸/۱۴

توزیع گوشت 29 هزار تومانی در بازار/گران‌فروشی‌ را به 124 گزارش کنید

سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز با اشاره به ادامه روند توزیع مواد پروتئینی گفت: گوشت قرمز به منظور تنظیم بازار استان در حال توزیع است.

کیوان حاجیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت: به منظور کنترل قیمت گوشت در استان و در راستای تنظیم بازار، از زمان شروع طرح توزیع مواد پروتئینی تاکنون، حدود هزار تن گوشت گوساله منجمد و بیش از 200 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت دولتی، به منظور رفاه حال مردم در تمامی شهرستان‌های استان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلو گوشت گوساله منجمد وارداتی 29 هزار تومان و گوشت گرم گوسفندی 37 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده بوده که توسط میادین میوه و تره بار شهرداری کرج، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف در تمامی شهرستان‌ها در حال توزیع است.

حاجیان با بیان اینکه گوشت قرمز به اندازه کافی ذخیره سازی شده و هیچ مشکلی در زمینه تأمین این کالای ضروری وجود ندارد، افزود: مردم در صورت بروز هرگونه تخلف از طریق شماره تلفن 124 موضوع را به ادارات تعزیرات حکومتی و دفتر بازرسی صنعت، معدن و تجارت گزارش کنند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.