جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۸/۱۴

امنیت پایدار با وحدت و انسجام مردمی محقق می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به اینکه دولت از تجمیع قدرت‌های مردمی تشکیل می‌شود، گفت: از این رو تمامی ما باید در کنار یکدیگر به امنیت پایدار دست یابیم و جمهوری اسلامی طی این چهار دهه امنیت را مردمی کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، عزیزاله شهبازی در نشست با انجمن سازندگان فرداي کرج با گرامیداشت یاد و نام شهدا به عنوان رادمردانی که از جان عزیز خود گذشتند، افزود: با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی شاهد ایثارگری‌ها و دلاورمردی‌های فرزندان این سرزمین بوده‌ایم و این فرهنگ در ما نهادینه شده و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: دولتمردان نیز به نمایندگی از مردم در کشور به دنبال ثبات و تداوم سربلندی، آرامش و رفاه ایران اسلامی بر اساس منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب هستند.

شهبازی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بزرگی در جمع معتمدان استان وجود دارد، گفت: افراد مختلفی با اندیشه‌های مختلف در این جمع دیده می‌شوند که فارغ از سمت و سوها و جناح بندی‌ها در کنار مسئولان به دنبال ایجاد بسترهای رفاه و آرامش مردم هستند.

وی جمع معتمدان کرج را افرادی دلسوز دانست که برای اعتلای جمهوری اسلامی دلشان می‌تپد، افزود: به تکثرگرایی معتقد هستم و بر این باورم که جمعیت 80 میلیونی ایران اسلامی سربازارن مقام معظم رهبری بوده و در راستای تحقق اهداف نظام حرکت می‌کنند.

معاون استاندار اضافه کرد: امنیت برای مردم و به واسطه خواست مردم برقرار می‌شود، از این رو برای دستیابی به امنیت پایدار باید از ظرفیت‌های بزرگ مردمی بهره برداری کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت از تجمیع قدرت‌های مردمی تشکیل می‌شود، گفت: از این رو تمامی ما باید در کنار یکدیگر به امنیت پایدار دست یابیم و جمهوری اسلامی طی این چهار دهه امنیت را مردمی کرده است.

شهبازی افزود: در دنیای امروز دولت‌ها باید کوچک و چابک شوند و این امر با قدرت گرفتن سازمان‌های مردم نهاد اجرایی می‌شود چراکه دولت تنها باید نقش تسهیل گری داشته باشد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های ارزشمند معتمدان در این استان قابلیت اتکا و بهره برداری دارد، عنوان کرد: آدمای کوچک زمانی که قدرت می‌گیرند به اقدامات کوچک و سطحی بسنده می‌کنند ولی در این استان با توجه به پتانسیل‌های موجود می‌توان برنامه‌های بزرگ و تاثیرگذاری را اجرایی کرد.

معاون استاندار گفت: جمعیت رو به رشد البرز یک فرصت مغتنم است که باید با همفکری و هم گرایی، تهدیدها را شناسایی و احصا کرده و از فرصت‌ها بهره برد.

وی افزود: البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک است که اهالی آن در نهایت صلح و آرامش در کنار هم زندگی می‌کنند و این جمع کیفی، قابلیت‌های بزرگی دارند.

شهبازی خاطرنشان کرد: البرز استانی با چالش‌ها و دغدغه‌های ملی است ولی موانع و مشکلات محلی را می‌توان با بهره گیری از سازمان‌های مردم نهاد و معتمدان حل و فصل کرد.

وی با اشاره به شرایط کنونی کشور، گفت: نظام سلطه از سال 57 تاکنون فشارهای بسیاری را به جمهوری اسلامی تحمیل کرده و هجمه‌های روانی فراوانی داشته ولی در مقابل با ایستادگی مردم مواجه شده است.

معاون استاندار با بیان اینکه اداره کشور به صورت علمی و دقیق صورت می‌گیرد، افزود: آمریکا بعنوان دشمن تمامی ملت‌هایی که به دنبال آزادی و استقلال هستند، درصدد ایجاد اختلال در اداره کشور است.

وی ادامه داد: همه مردم ایران ایرانی در کنار مسئولان، فارغ از جناح بندی‌ها و گرایش‌های مختلف در یک کشتی قرار دارند و تا زمانی متحد و منسجم باشند هیچ نیروی قدرت مقابله با آنها را ندارد.

شهبازی گفت: شیطان بزرگ درصدد انعقاد قرارداد جدیدی است و در این راستا با تبلیغات و رسانه‌های خود قصد تاثیرگذاری در اذهان مردم را دارد. ‌

وی افزود: امید است بتوانیم در این برهه حساس مانند یک سرباز برای نظام و مردم کارگشا باشیم.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.