جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۸/۱۳

40 هزار خانواده البرزی تحت پوشش بهزیستی هستند

مدیرکل بهزیستی البرز گفت: بسته‌های حمایتی بهزیستی که در قالب سبد کالا در اختیار خانوارهای تحت پوشش قرار می‌گیرد به گروه سنی خاصی محدود نیست و همه افراد خانواده می‌توانند از آن بهره بگیرند.

اسداله حیدری در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر حدود 40 هزار خانوار از خدمات بهزیستی استان بهره‌مند می‌شوند.

وی ادامه داد: بهزیستی برای حمایت از این خانوار در طول سال برنامه‌ها و طرح‌های مختلفی را اجرایی می‌کند که یکی از آنها طرح خیرات ماندگار است که در ماه رمضان و محرم اجرایی می‌شود.

وی توضیح داد: در اجرای این طرح خیرین و نیکوکاران با کمک بهزیستی اقدام به تهیه سبد کالا و توزیع آن در میان خانواده‌های جامعه هدف می‌کنند.

این مسئول ابراز کرد: این بسته‌های غذایی شامل اقلام اساسی مورد نیاز خانوار مثل برنج، روغن، شکر، گوشت و ... است.

وی اظهارکرد: در ماه رمضان و محرم امسال بیش از 500 سبد غذایی توسط خیران استان تهیه و در بین خانوارهای تحت حمایت بهزیستی توزیع شد.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا بهزیستی افرادی که تحت پوشش این نهاد قرار ندارند را مورد حمایت قرار می‌دهد، گفت: با توجه به گسترده بودن جامعه هدف بهزیستی، این امکان وجود ندارد که بسته‌های حمایتی این نهاد در اختیار نیازمندانی که تحت پوشش نیستند قرار بگیرد ولی به صورت موردی کمک‌هایی انجام می‌شود.

مدیرکل بهزیستی البرز ادامه داد: بسته‌های حمایتی بهزیستی که در قالب سبد کالا در اختیار خانوارهای تحت پوشش قرار می‌گیرد به گروه سنی خاصی محدود نیست و همه افراد خانواده می‌توانند از آن بهره بگیرند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.