جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۷/۱۸

تمدید مهلت شرکت در طرح آمایش برای اتباع خارجی ساکن البرز

اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از اتباع عراقی و افغانستانی جا مانده از طرح آمایش اتباع خارجی در استان البرز خواست نهایتاً تا سوم آبان در این طرح شرکت کنند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اتمام طرح آمایش 13 و هویت 12 و بر اساس مراجعات و تقاضای اتباع خارجی عراقی و افغانستانی بازمانده از طرح فوق الذکر و لزوم تعیین و تکلیف آنان در جهت حضور و شرکت در طرح به اطلاع می‌رساند طرح آمایش تا سوم آبان 1397 تمدید گردید و متقاضیان می‌توانند به عنوان آخرین فرصت شرکت نمایند.

ضمناً لازم به ذکر است که ارائه خدمات به جامعه پناهندگان پس از پایان طرح فقط به شرکت کنندگان در طرح آمایش صورت خواهد گرفت.

مشمولین طرح شامل دارندگان کارت آمایش 12 و هویت 11، دارندگان برگه تردد معتبر اصلاحات و تغییرات، دارندگان کارت آمایش 10 و هویت 9 که دارای برگه تردد بوده و از کشور ایران خارج نشده باشند و حکم طرد صادره از سوی مراجع قضایی دارا نباشند ( بصورت استثنا می‌توانند در طرح فوق الذکر شرکت نمایند)، دارندگان کارت آمایش 11 و هویت 10 و برگه تردد بدل از کارت یا انتقالی که موفق به شرکت در طرح آمایش و دریافت کارت آمایش 12 و هویت 11 نشده‌اند ( اخذ تعهد از آنان مبنی بر شرکت منظم در طرح های آتی ) هستند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.