جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۷/۱۸

مسابقات دفاع 3 دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی محدودیت دانشگاهی و استانی ندارد

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز گفت: تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، احمدرضا فیروزی اظهار کرد: مرحله مقدماتی مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه‌های دانشجویی استان البرز در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود و برای شرکت کنندگان محدودیت دانشگاهی در این استان وجود ندارد.

وی ادامه داد: تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و معادل حوزوی آن در همه رشته‌های مصوب در سراسر کشور که از ابتدای سال 1393 تا پایان شهریورماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان مهر 97 به تصویب رسانده‌اند نیز می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کنند.

وی افزود: برنامه دفاع سه دقیقه‌ای، از مجموعه مسابقات جهانی است که به تبیین دستاوردهای پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سراسر دنیا می‌پردازد؛ شرکت‌کنندگان در این مسابقه، باید دستاوردهای پژوهشی خود را به صورت فشرده و در سه دقیقه‌ برای مخاطبان غیرمتخصص و ناآشنا بیان کنند.

فیروزی گفت: این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، کاربردی کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی، تبدیل ایده به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه گذاران برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز با اشاره به مهلت ثبت نام در این مسابقات گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند تا 25 مهرماه سال جاری مدارک لازم را ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه مسابقات مستقر در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز به شماره تلفن 34505151- 026 تماس حاصل نمایند.

فیروزی افزود: شرکت کنندگان برای حضور در این مسابقات، کافی است که گواهی مبنی بر دفاع از پایان‌نامه و یا تصویب پروپوزال به همراه مشخصات فردی ارائه دهند تا از آنها برای شرکت در این مسابقات دعوت به عمل آید.

وی یادآور شد: این برنامه، به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ مرحله مقدماتی مسابقات طی ماه‌های مهر و آبان سال جاری برگزار می‌شود و مرحله نیمه نهایی مسابقات تا 15 اسفندماه و مرحله نهایی نیز در نیمه اول اردیبهشت ماه 98 برگزار خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.