جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۷/۱۷

مدیرانی که به حضور زنان اعتقاد ندارند بیمارند

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز گفت: : ارتقاء زنان در ادارات استان و تعداد زنانی که به عنوان مثال از کارشناس به کارشناس مسئول ارتقاء می‌یابند از جمله مواردی است که در ارزیابی ادارات استان حتماً لحاظ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عبادالله کامکار در همایش هم‌اندیشی مدیران زن استان البرز که امروز سه‌شنبه 17 مهرماه در استانداری البرز برگزار شد؛ گفت: بحث در مورد عدم شایسته‌سالاری نه فقط در ایران بلکه در کل جهان وجود دارد و ما زمانی می‌توانیم این مشکل به خصوص در حوزه بانوان را رفع کنیم که ساختاری برای شناسایی افراد شایسته ایجاد نماییم.

کامکار افزود: سامانه دولت‌زنان که در البرز راه‌اندازی شده یکی از مواردی است که می‌تواند به شناسایی زنان توانمند برای حضور در عرصه‌های مدیریتی کمک کند.

وی در ادامه با تأکید بر حضور زنان شایسته در عرصه‌های مدیریتی خاطرنشان کرد: مدیرانی که به حضور زنان در این عرصه اعتقاد ندارند بیمارند و باید با اقدامات روانشناختی درمان شوند.

این مسئول از باز شدن فضا برای ارتقاء مدیران زن در عرصه‌های مدیریتی گفت و تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های باز شدن این فضا، دستور رئیس جمهور برای اختصاص 30 درصد از مناصب مدیریتی به زنان است.

کامکار در پایان اعلام کرد: ارتقاء زنان در ادارات استان و تعداد زنانی که به عنوان مثال از کارشناس به کارشناس مسئول ارتقاء می‌یابند هم از جمله مواردی است که در ارزیابی ادارات استان حتماً لحاظ خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.