جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۴/۲۰

افزایش خاموشی‌ها در البرز/مردم با شرایط کمبود برق همراهی کنند

مدیرعامل شرکت توزیع برق البرز با بیان اینکه هنوز رکورد مصرف برق در البرز شکسته نشده است گفت: بالاترین میزان مصرف در روزهای اخیر هزار و 267 مگاوات بود و پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده مصرف بیشتر شود.

ناصر اسکندری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: مصوبه هیئت وزیران در خصوص استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر به این شکل است که سازمان‌های دولتی باید 20 درصد از انرژی خود را ظرف مدت دو سال از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کنند در غیر این صورت 20 درصد از انرژی مصرفی آنها براساس بهای انرژی‌های نو محاسبه خواهد شد.

اسکندری افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلووات برقی که از انرژی‌های تجدیدپذیر تولید می‌شود 300 تومان است و هر کیلووات برق معمولی به صورت میانگین در البرز 90 تومان محاسبه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هر چند ادارات اندکی در البرز به این سمت حرکت کرده‌اند اما اکنون اداره‌ای نیست که 20 درصد از برق مصرفی خود را به وسیله پنل‌های خورشیدی تامین کند.

این مسئول در ادامه به وضعیت مصرف برق در استان و خاموشی‌های اخیر اشاره و اعلام کرد: مردم کم کم در حال همراهی با شرایط کمبود برق هستند.

وی افزود: بر همین اساس است که برنامه‌های خاموشی اعلام شده به صورت 100 درصد اجرا نشده است.

اسکندری با بیان اینکه هنوز رکورد مصرف برق در البرز شکسته نشده است گفت: بالاترین میزان مصرف در روزهای اخیر هزار و 267 مگاوات بود و پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده مصرف بیشتر شود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.