جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۴/۱۹

65 درصد فرآورده‌های گوشتی کشور در البرز تولید می‌شود

رییس انجمن فرآورده‌های گوشتی البرز گفت: 65 درصد فرآورده‌های گوشتی کشور در استان تولید می‌شود.

محمد باقر رضوی تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: البرز ظرفیت قابل توجهی در تامین فرآورده‌های گوشتی دارد به طوری‌که بیش از 65 درصد فرآورده‌های مورد نیاز کشور در این استان تولید می‌شود.

وی ادامه داد: نظارت دقیقی از سوی دامپزشکی و انجمن فرآورده‌های گوشتی استان بر کیفیت تولیدات این بخش می‌شود تا فرآورده‌هایی که به دست مردم می‌رسد از لحاظ سلامت و بهداشت تایید شده باشند.

وی افزود: ناظران با بازرسی‌های سرزده خود از واحدهای تولید فرآورده‌های گوشتی نسبت به نمونه‌برداری و آزمایش از فرآورده‌ها اقدام می‌کنند تا مشکلی در کیفیت و سلامت آنها وجود نداشته باشد.

این مسئول توضیح داد: بدون شک اگر فرآورده‌ای مشکوک باشد از سیستم توزیع خارج و اگر عدم سلامت آن تایید شود به سرعت امحاء می‌شود.

رییس انجمن فرآورده‌های گوشتی البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود با گلایه از عدم عضویت اکثر واحدهای تولید فرآورده‌های گوشتی استان در انجمن مربوطه ابراز کرد: اکثر واحدهای فرآوری گوشتی استان تا کنون عضو این انجمن نشده‌اند.

رضوی تقوی افزود: علاوه بر این، ناهماهنگی در واحدهای فرآورده‌های گوشتی عضو این انجمن در حدی است که هر ‌واحدی ساز خود را می‌زند و از معنا و مفهوم واقعی و اهداف انجمن فاصله گرفته‌ایم.

وی اظهار کرد: واحدهای تولیدی باید با یکدیگر تعامل سازنده‌ای داشته باشند و برای عضویت در انجمن اقدام کنند تا اهداف پیش‌بینی شده در این حوزه محقق شود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.