جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۴/۱۹

فعالیت 120 موسسه قرآنی در البرز

رییس گروه قرآن و عترت اداره کل ارشاد البرز گفت: تنها 35 موسسه قرآنی استان پروانه فعالیت دارند.

علیرضا عسگری در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر 120 موسسه قرآنی در استان فعال است که 85 مورد از آنها دارای پروانه موافقت اصولی و 35 مورد نیز دارای پروانه فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه موسسات دارای پروانه اصولی باید برای دریافت پروانه اقدام کنند تا از حمایت‌های ارشاد برخوردار شوند، افزود: این موسسات باید به سایت mfqe.telavat.com مراجعه و اگر پروندیشان دارای نواقصی است رفع کنند و اگر هم از زمان تشکیل پرونده مدت زمانی طولانی‌گذشته باشد؛ مجدداً درخواست تشکیل پرونده خود را ثبت کنند.

وی ابراز کرد: موسساتی که دارای موافقت اصولی هستند؛ پس از تکمیل پرونده بین چهار تا شش ماه باید در انتظار صدور پروانه فعالیت باشند.

وی ادامه داد: موسساتی که دارای پروانه فعالیت هستند با رایزنی ارشاد استان با ادارات خدمات رسان از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز معاف هستند.

این مسئول توضیح داد: علاوه براین، موسسات دارای پروانه درصورت پرکردن اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات نیز معاف می‌شوند.

رییس گروه قرآن و عترت اداره کل ارشاد البرز گفت: کارکنان موسسات قرآنی دارای پروانه تحت پوشش بیمه قرار گرفته و می‌توانند از مزایای بازنشستگی استفاده کنند.

عسگری افزود: بر این اساس از مدیرانی که تا کنون برای دریافت پروانه فعالیت اقدام نکرده‌اند تقاضا می‌شود هرچه زودتر پرونده خود را تکمیل تا از این مزایا بهره مند شوند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.