جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۴/۱۹

خرید 28 هزار تن گندم از کشاورزان البرزی

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: تاکنون در مراکز خرید البرز، 28 هزار تن گندم ، 485 تن جو و 600 تن کلزا از کشاورزان خریداری شده است .

به گزارش ایسنا منطقه البرز، علی حیدری با اشاره به وضعیت کاشت و برداشت غلات گفت: در استان البرز در سال زراعی 96-97 نزدیک به 16 هزار هکتار اراضی کشت غلات و هزار هکتار کشت کلزا داشتیم که تاکنون حدود 95 درصد مزارع جو ،70 درصد مزارع گندم و 70 درصد مزارع کلزا برداشت شده است.

حیدری افزود: با توجه به تمهیدات سازمان و همکاری اداره کل غله، پنج مرکز برای محصول گندم، یک مرکز برای کلزا و دو مرکز برای جو با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز جهت خرید محصولات برداشت شده در نظر گرفته شده است.

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی بیان کرد : خوشبختانه تاکنون در مراکز خرید 28 هزار تن گندم ، 485 تن جو و 600 تن کلزا از کشاورزان خریداری شده است .

حیدری عنوان کرد : امسال بارش سنگین برف در فصل بهار، مزارع استان البرز را تحت تاثیر قرار داد که علاوه بر خوابیدگی زمین‌های زراعی (ورس) تعدادی از خوشه‌های جو دچار سرمازدگی شدید شد؛ با این وجود سازمان جهاد کشاورزی با همکاری کشاورزان و انجام اقداماتی از قبیل تغذیه و آبیاری مناسب،کنترل آفات و بیماری‌ها تا حدودی این نقایص راجبران کرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم با توجه به برنامه‌های ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی بتوانیم به عملکردی بهتر از سال قبل دست یابیم و افت چندانی در عملکرد محصولات زراعی نداشته باشیم.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.