جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۳/۲۳

واکنش عجیب شهردار منطقه 8 کرج به خشکاندن درختان با مواد شیمیایی: نمی توانیم برای هر درخت نگهبان بگذاریم!

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از تخلفات شهرداری منطقه 8 و قطع درختان در نیمه‌های شب پرده برداشت.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سارا دشت گرد در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در این باره گفته بود: با خبر شده‌ایم کهدر این منطقه با افزودن مواد شیمیایی به آبیاریِ درختان درنیمه‌های شب، درختان را خشک و سپس قطع می‌کنندکه امیدوارم این موضوع به سرعت پیگیری و با متخلفین برخورد شود.

اما پاسخ مدیر منطقه 8 شهرداری کرج به قطع درختان نیز که صبح امروز چهارشنبه (23 خرداد) در صحن شورای اسلامی بیان شد جالب توجه بود؛ محمدرضا سیفی در پاسخ به این موضوع گفت: «نمی توانیم برای هر درخت یک نگهبان بگذایم.»

وی در ادامه عنوان کرد: در صورتی که از طرف شهردار نامه‌ای در این خصوص زده شود بررسی‌ها و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

گفتنی است خودانتقادی در بدنه شهرداری و پیگیری این موضوع توسط پایگاه خبری شهرداری به عنوان یکی از نهادهایی که عملکردش به همه شهروندان کرجی پیوند خورده است را می‌توان به فال نیک گرفت.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.