جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۲/۲۶

آغاز مجدد فعالیت‌های عمرانی در کرج

شهردار کرج با اشاره به نقش هویت بخشی به شهر توسط پروژه‌های عمرانی، بر لزوم توجه به مطالعات و طرح‌ها تاکید کرد و افزود: به طور قطع پروژه‌های عمرانی شهری همواره به عنوان یک سازه اجتماعی در معرض دید مردم و شهروندان قرار دارد.

محمدرضا احمدی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با تاکید بر لزوم توجه به پروژه‌های عمرانی شهر که نقش اثرگذاری در آبادانی دارد، اظهار کرد: اجرایی شدن پروژه‌های عمرانی با توجه به زمان و منابعی که صرف آنها می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی موفقیت در زمانبندی پروژه‌های عمرانی را یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های شهری برشمرد و افزود: علی رغم اهمیت این موضوع، تاخیر در پروژه‌های عمرانی یکی از معمول‌ترین مسائل در اجرای این دسته از طرح‌ها محسوب می‌شود.

سرپرست شهرداری کرج در نظر گرفتن مولفه‌های اساسی چون مدیریت صحیح، علمی و تخصصی در راستای کنترل هزینه، زمان و پاسخگویی پروژه‌ها را موثر و حائز اهمیت دانست و گفت: اهتمام ویژه‌ای برای نهایی شدن و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در کرج وجود دارد.

وی با اشاره به نقش هویت بخشی به شهر توسط پروژه‌های عمرانی، بر لزوم توجه به مطالعات و طرح‌ها تاکید کرد و افزود: به طور قطع پروژه‌های عمرانی شهری همواره به عنوان یک سازه اجتماعی در معرض دید مردم و شهروندان قرار دارد.

احمدی نژاد با اعلام اینکه افزایش طول عمر پروژه‌های عمرانی با نظارت دقیق و تخصصی امکان پذیر خواهد بود، تصریح کرد: ارتقای سطح کیفی پروژه‌های عمرانی کلانشهر کرج با نظارت و برنامه‌ریزی منسجم همگانی دستگاه‌های مربوطه اجرایی خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.