جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۲/۲۶

مدیرکل کار البرز: خدشه‌ای به آمار ۵۳هزار اشتغال استان وارد نیست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز در خصوص آمار سال گذشته که بر ایجاد ۵۳ هزار شغل در استان تاکید داشت گفت: این آمار کاملا درست بوده و خدشه‌ای به آن وارد نیست.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، اسماعیل خلیلی در دومین جلسه کارگروه اشتغال استان البرز که امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در استانداری برگزار شد گفت: جمعیت فعال در استان البرز به ۸۳۰ هزار نفر می‌رسد بنابراین برای یک درصد کاهش نرخ بیکاری به ایجاد هشت هزار و ۳۰۰ شغل نیاز داریم.

خلیلی با بیان اینکه تعهد اشتغال سال گذشته در ابتدا ۳۳ هزار شغل بود افزود: اما پس از فرمایش استاندار این رقم به ۴۵ هزار تعهد افزایش یافت و در نهایت با تلاش‌های انجام شده در نهایت ۵۳ هزار شغل در استان ایجاد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اما در حالی که باید شاهد تشویق این فعالیت‌ها باشیم به جای قدردانی ذهن مردم را مشغول می‌کنند که این آمار از کجا آمده است.

این مسئول ادامه داد: ما دیده‌ایم که آدم‌ها را به خاطر کم کاری مواخذه کنند اما ندیده‌ایم کسی را به خاطر کار کردن مواخذه کنند بنابراین رسانه‌ها نباید این آمار را خدشه‌دار کنند.

وی تصریح کرد: ما در سال گذشته بالغ بر ۲۳ هزار شغل رسمی ثبت شده سامانه تامین اجتماعی داشتیم.

خلیلی افزود: علاوه بر این با توجه به اینکه ۵۴ درصد از اشتغال استان در بخش خدمات بوده و غیر رسمی است بنابراین این ۵۳ هزار شغل ایجاد شده، کاملا درست است و خدشه‌ای به آن وارد نیست.

وی در پایان از وجود پنج هزار بیکار در روستاهای استان خبر داد و گفت: ۱۵۷ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی اختصاص داده شده و تاکنون ۴۵۴ طرح ثبت نام شده است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.