جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۷/۰۱/۲۷

بروجردی: با حضور ایران و روسیه در معادلات سوریه اقدمات آمریکا در این کشور ادامه دار نخواهد بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حضور مستشاری ایران در سوریه گفت: این حضور با دعوت دولت سوریه و با هدف مبارزه با تروریسم صورت گرفت و تاکنون موفقیت آمیز بوده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علاالدین بروجردی در حاشیه بازدید از سازمان ملی استاندارد که امروز دوشنبه 27 فروردین در کرج انجام شد در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله نظامی آمریکا، فرانسه و انگلستان به سوریه اظهار کرد: مطلع هستید که آمریکایی‌ها طراح اصلی جنگ تحمیلی به سوریه در طول هفت سال گذشته بوده اند.

بروجردی ادامه داد: آمریکایی‌ها به اتفاق رژیم صهیونسیتی و با کمک برخی کشورهای اروپایی، جنگ را بعد از شکست در عراق، به صورت نیابتی و با گسیل ده‌ها هزار تروریست از کشورهای مختلف دنیا طراحی و عملیاتی کردند.

وی افزود: هدف آنها از این جنگ افروزی‌ها تغییر ساختار سیاسی حاکم بر سوریه بوده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این کشورها بعد از هفت سال حضور در سوریه کارنامه خوبی نداشته و چیزی جز شکست نصیبشان نشده است.

بروجردی توضیح داد: بدون شک این شکست برای ابرقدرتی مثل آمریکا و دیگر کشورهایی که در این جنگ آن را همیاری می‌کرند بسیار سخت و غیرقابل تحمل است.

این مسئول گفت: عملیات چند روز پیش آمریکا، فرانسه و انگلستان، بیشتر نمایشی بوده و برای روحیه دادن به تروریست‌های شکست خورده در سوریه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه خروجی این عملیان نمایشی چیزی جز محکومیت گسترده جهانی نبود.

بروجردی ابراز کرد: فکر نمی‌کنم اقدمات آمریکا در سوریه ادامه دار باشد چون در معادلات سوریه کشورهایی مثل روسیه و ایران که حامی مقاومت هستند وجود دارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حضور مستشاری ایران در سوریه گفت: این حضور با دعوت دولت سوریه و با هدف مبارزه با تروریسم صورت گرفت و تاکنون موفقیت آمیز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر نیروهای ایران و روسیه در سوریه نبودند شاهد به هم ریختن امنیت منطقه بودیم.

بروجردی با اشاره به اتفاقی که چند روز پیش در سوریه افتاد خاطرنشان کرد: این اقدام بر خلاف تمام مقررات حاکم بر کشورها بوده و این کشورها باید بدانند پاسخشان لحظه‌ای نبوده و پاسخ جدی به آنها داده خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی در بخش پایانی صحبت‌های خود به بحث فیلتر تلگرام اشاره و اعلام کرد: فیلتر تلگرام بحث اصلی نیست و موضوعی این است که باید با توجه به توانمندی‌هایمان از کانال‌های ایرانی استفاده کنیم، شان ملی ما می‌طلبد که متکی به شبکه‌های داخلی خودمان باشیم.

بروجردی گفت: مقدرات ما نباید در اختیار بیگانگان قرار گیرد و مردم و مسئولان باید حمایت کنند تا مهاجرت مقدس انجام شود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.