جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۲/۲۲

استقرار نیروهای اورژانس در 48 نقطه حادثه‌خیز البرز/ تمام پایگاه‌ها در آماده باش هستند

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: تمام پایگاه‌های اورژانس از ساعت 12 امروز در آماده باش برای خدمات رسانی به مصدومان چهارشنبه آخر سال هستند.

مهرداد بابایی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: پایگاه‌های اورژانس استان برای خدمات رسانی هر چه بهتر به مصدومان احتمالی چهارشنبه آخر سال از ساعت 12 ظهر امروز در آماده باش قرار دارند.

وی ادامه داد: علاوه براین، نیروهای اورژانس در 48 نقطه استان که جمعیت زیادی دارند و احتمال وقوع حادثه در آنها زیاد است مستقر شده اند.

وی توضیح داد: در اورژانس بیمارستان‌های استان نیز تمامی پزشکان متخصص حضور دارند و برای خدمات رسانی به مصدومان آمادگی لازم را دارند.

این مسئول افزود: با توجه به اینکه 40 درصد مصدومان چهارشنبه سوری سال گذشته را دانش‌آموزان تشکیل می‌دادند، برای کاهش آسیب به این افراد از چندی پیش نیروهای اورژانس در مدارس حاضر شده و دانش آموزان را از نتایج آتش بازی‌های خطرناک و استفاده از مواد محترقه مطلع می‌کردند.

وی ابراز کرد: امسال نیز پویش «نه به چهارشنبه سوزی» در استان اجرا می‌شود و امید است با رعایت مسائل ایمنی شاهد وقوع کمترین حادثه باشیم و همه مردم شاد و سلامت به استقبال سال جدید بروند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.