جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۱/۲۴

ستاد بحران شهرداری کرج در باشگاه میلاد مستقر شد

شهردار کرج از استقرار ستاد مدیریت بحران از ساعت ۱۴ روز جاری در باشگاه میلاد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اصغر نصیری در جلسه شورای معاونین امروز سه‌شنبه (24 بهمن) برگزار شد، با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های لازم برای مقابله با بحران در کرج با کمبود مواجه است، اظهار داشت: رفع این مهم در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی با ارزیابی مثبت از عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در بارش برف اخیر، عنوان کرد: این معاونت در کنترل و مدیریت بحران ناشی از برف ۷۰ درصد موفق عمل کرده است.

نصیری با بیان اینکه وظیفه ذاتی شهرداری است که در مسائل مربوط به خدمات شهری عملکرد موفقی داشته باشد، افزود: رسیدگی به مشکلات شهری و رفع آن از مهمترین موضوعات شهرداری است و این مجموعه با اقداماتی از جنس خدمات رسانی نقش خود را در قبال شهروندان ایفا می‌کند.

شهردار کلانشهر کرج با تاکید بر لزوم استقرار امکانات و تجهیزات کافی در مسیر زیر گذرها و چاه های جذبی، گفت: برنامه ریزی برای شناسایی محلات آبگیر و استقرار امکانات و تجهیزات در محدوده محلات آبگیر ضروری است.

نصیری با بیان اینکه باید هشدار های لازم به منظور ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان اعلام شود، بیان کرد: پیش بینی بارش برف و باران، از طریق صدا و سیما و رسانه‌های مختلف به شهروندان اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به اینکه پیشگیری‌های لازم باید به عمل آید تا با بحران مواجه نشویم، عنوان کرد: اگر با تمام توان از امکانات موجود استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد.

شهردار کرج با اشاره به تاثیرگذاری مشارکت شهروندان در اجرای خدمات رسان مطلوب تر، گفت: در میادین و معابر شهری کیسه‌های شن قرارداده شود تا هنگام بحران از شهروندان مشارکت بخواهیم.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان مدیریت بحران باید بازدید میدانی از محل‌های بحران خیز داشته باشند، تصریح کرد: محلات با هدف جانمایی تجهیزات و امکانات کافی مورد بازدید قرار گیرند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.