جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۴

دفاتر تسهیل‌گری مناطق حاشیه‌ای در البرز راه اندازی می‌شود

معاون اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به فرامین و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کنترل، پیشگیری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی گفت: گاهی کاهش جزئی آسیب‌های اجتماعی که گزارش می‌شود نمی تواند حائز اهمیت باشد چراکه ممکن است ناشی از نوسانات مقطعی باشد، بنابراین باید برنامه‌ریزی دقیق در این رابطه به جد در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، رضا محبوبی در جلسه هماهنگی برای راه اندازی دفاتر تسهیل‌گری در مناطق حاشیه نشین البرز که پیش از ظهر یکشنبه(24 دی ماه) برگزار شد گفت: نمی‌توان با سیاست‌های تخریبی و انکار، معضلات مناطق حاشیه‌ای را ساماندهی و حل کرد بنابراین باید با پذیرفتن این امر و جلب مشارکت‌های مردمی، اقدامات لازم را انجام داد.

وی ادامه داد: طرح راه اندازی دفاتر تسهیل‌گری در مناطق حاشیه ای از سوی وزارت کشور و با محوریت مردم در دستور کار قرار گرفته که با استفاده از مشارکت مردم و خیرین، هماهنگی‌های لازم برای رشد و توسعه این مناطق و ساماندهی معضلات اجتماعی صورت گیرد.

محبوبی با بیان اینکه 10 استان کشور که در شرایط حساس‌تری درگیر معضلات اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی قرار دارند پایلوت اجرای این طرح می شوند گفت: این امکان در 10 نقطه حاشیه نشین البرز نیز فراهم خواهد شد.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی ردیف جداگانه ای برای ساماندهی مناطق حاشیه ای در نظر گرفته ولی با توجه به حساسیت این موضوع از سوی دفتر اجتماعی وزارت کشور نیز مورد توجه است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.