جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۴

بلاتکلیفی شورای شهر نظرآباد به پایان رسید/دو عضو علی‌البدل سوگند خوردند

فرماندار نظرآباد با بیان اینکه طبق قانون اگر عضوی از شورای شهر به هر دلیلی نتواند دو ماه در جلسات شورا حاضر شود آن عضو باید تا تعیین تکلیف نهایی با عضو علی‌البدل جایگزین شود گفت: این موعد برای شورای شهر نظرآباد فرارسیده بود و پس از گزارش رئیس شورا، از دو عضو علی‌البدل برای تشکیل جلسات شورا دعوت شد.

حجت‌الله صادقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: شورای شهر نظرآباد پس از تشکیل پرونده قضایی برای سه عضو انتخابی و دستور قاضی مبنی بر محرومیت این سه نفر برای حضور در جلسات دچار مشکلاتی در تشکیل جلسات شده بود.

وی افزود: از این سه عضو دارای پرونده قضایی، یک نفر تبرئه شده است، یک نفر محکوم شده و برای یک نفر نیز به علت سهو قلم و اشتباه تایپی رای صادر نشده و پرونده برای بررسی بیشتر و مجدد در دستور کار قرار گرفته است.

صادقی افزود: در هر حال قانون می‌گوید هرگاه عضوي به هردليلي تا دوماه در جلسه شورا شركت ننمايد تا تعيين تكليف نهايي كه نبايد بيش از شش‌ماه به طول بيانجامد از عضو علي‌البدل به عنوان جانشين در جلسات دعوت به عمل مي‌آيد.

وی ادامه داد: فرمانداری نظرآباد نیز پس از گزارش رئیس شورای شهر ، شب گذشته از دو عضو علی‌البدل برای تشکیل جلسات شورا دعوت کردیم و در حال حاضر شورای شهر نظرآباد قانونا شکل گرفته است.

فرماندار نظرآباد تصریح کرد: دو عضو جایگزین شده در جلسه شب گذشته در فرمانداری نظرآباد سوگند یاد کردند و بنده نیز سفارش کردم با توجه به مشکلات پیش آمده برای شورا، با همدلی و وفاق بیشتر و اقدمات قانونی سعی کنند عقب افتادگی در امور شورا را جبران کنند.

گفتنی است با این تصمیم، آقایان سید جواد حسینی و پرویز شمسی که در انتخابات شورای شهر نظرآباد هشتم و نهم شده بودند جایگزین شدند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.