جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۴

مسافربری شدن فرودگاه پیام نیازمند هماهنگی بین ارگان‌های ملی و استانی است

مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام گفت: در راستای تحقق اهداف شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، با پیگیری‌های صورت گرفته در حوزه معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی ، پروازهای كارگو ویژه حمل بار صادراتی با روند رو به رشد در حال انجام است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علی کاملی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برنامه‌های آینده شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حوزه هوانوردی و امور فرودگاهی، تسریع در امور حمل و نقل کارگو بوده و در این راستا از ابتدای سال 96 تا کنون بالغ بر 26 سورتی پرواز باری انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 430 درصد افزایش داشته است.

مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام به عملکرد حمل و نقل بار هوایی اشاره کرد و گفت : وضعیت حمل و نقل بار هوایی تا کنون 4 برابر برنامه پیش بینی شده است که با برنامه‌ریزی‌های در نظر گرفته شده و تفاهمات منعقد شده امیدورایم تعداد پروازهای باری تا پایان سال به بیش از50 سورتی پرواز برسد.

وی در خصوص آخرین وضعیت راه اندازی پروازهای مسافری از فرودگاه پیام گفت: عملیات اجرایی بهسازی باند و سطوح پروازی فرودگاه پیام در حال انجام است و تجهیزات لازم ناوبری و روشنایی و ... خریداری شده و در حال نصب و راه اندازی است.

کاملی افزود: همه تعهدات از سوی فرودگاه با جدیت پیگیری می‌شود اما عملیاتی شدن پرواز های مسافری مستلزم ادامه دار بودن هماهنگی و همکاری ارگان‌ها و سازمان های ملی و استانی است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.