جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۴

مهارت‌آموزی در کمپ‌های ترک اعتیاد جدی گرفته شود

فرماندار ساوجبلاغ گفت: این شهرستان در مجاورت دو کلانشهر تهران و کرج قرار گرفته و این وضعیت در کنار زندان بزرگ قزلحصار، ساوجبلاغ را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با تاکید بر لزوم مشارکت جدی همه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در ساوجبلاغ برای پیشگیری از آسیب‌های اعتیاد گفت: همه ما در قبال آسیب‌های اجتماعی مسئولیت داریم.

پالیزگیر افزود: شهرستان ساوجبلاغ در مجاورت دو کلانشهر تهران و کرج قرار گرفته و این وضعیت در کنار زندان بزرگ قزلحصار، ساوجبلاغ را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است.

وی در خصوص کمپ‌های ترک اعتیاد در این شهرستان نیز گفت: علی‌رغم اهمیت آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای در کمپ‌های ترک اعتیاد، اما متاسفانه این موضوع در کمپ‌ها دیده نشده و فقط به نگهداری و رفع آلودگی توجه می‌شود که این ثمری ندارد.

فرماندار ساوجبلاغ ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی در کمپ‌ها بسیار مهم است زیرا باید پس از پایان دوره شاهد یادگیری مهارت فرد بازپروری شده و اشتغال وی باشیم.

پالیزگیر در پایان به موضوع پیشگیری نیز اشاره و اعلام کرد: آگاه‌سازی یکی از زمینه‌های پیشگیری از افتادن در منجلاب اعتیاد است، بنابراین باید در مناسبت‌های مختلف به اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و نوجوانان آگاهی بخشید و از آسیب‌ها جلوگیری کرد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.