جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۲/۲۳

پیش بینی کاهش یک درصدی بیکاری در البرز

مسئول اجرای امور عمومی دولت در استان البرز در خصوص آمار بیکاری البرز طی سه ماهه پاییز گفت: پیش بینی‌ می‌شود نرخ بیکاری البرز در این سه ماه، یک درصد کاهش یافته باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در مراسم رونمایی از «سامانه دادور»که شنبه(23 دی ماه) در استانداری البرز برگزار شد، گفت: در شرایط کنونی کشور، بهبود فضای کسب و کار اهمیت بالایی دارد.

نجفی یکی از مشکلات پیشین حوزه کسب و کار در استان البرز را روند دریافت مجوز عنوان و اعلام کرد: وجود مشکل و مانع در روند دریافت مجوز، سرمایه‌گذاران را دلسرد می‌کند، پیشتر در استان این مشکل به حدی بود که سرمایه‌ کمی در البرز جذب می‌شد.

وی با اشاره به دستور رئیس جمهور برای ایجاد میز خدمت و تسهیل در امور ارباب رجوع خاطرنشان کرد: سامانه دادور نیز در همین راستا است بنابراین حداکثر ظرف یک هفته همه دستگاه‌های اجرایی استان باید به این سامانه وارد شوند.

نماینده عالی دولت در استان البرز افزود: برای سامانه دادور استان البرز، 97 کاربر(دستگاه) تعریف شده است، این در حالی است که تعداد کاربران می‌تواند تا 147 دستگاه افزایش یابد.

نجفی در ادامه با بیان اینکه می‌دانیم مشکلات اقتصادی مردم کم نیست تاکید کرد: از همین رو باید مشکلات سرمایه‌گذاران و ارباب رجوع به کمترین حد ممکن کاهش یابد.

این مسئول در خصوص آمار بیکاری در البرز طی سه ماهه پاییز نیز گفت: پیش بینی‌ می‌شود نرخ بیکاری البرز در این سه ماه، یک درصد کاهش یافته باشد.

وی ادامه داد: سهم استان البرز برای ایجاد اشتغال در سال جاری 33 هزار شغل بود، این رقم به 45 هزار شغل افزایش یافت که خوشبختانه تاکنون 26 هزار شغل محقق شده است.

استاندار البرز در پایان به تلاش‌های ترامپ برای کارشکنی در برجام اشاره و اعلام کرد: علی رغم همه این تلاش‌ها، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای ادامه یافت که این مهم با حضور قوی ایران و دیپلمات‌های کشور صورت پذیرفت.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.