جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۱

بسیاری از معادن شن و ماسه در البرز مجوز فعالیت ندارند

مدیرکل سازمان محیط زیست استان البرز نظارت بر میزان و عمق برداشت از معادن را الزامی دانست و اعلام کرد: برداشت تا عمق ۴۰ متری در برخی معادن موجود در استان به محیط زیست آسیب جدی زده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، فردین حکیمی در جلسه شورای معادن استان که پنجشنبه 21 دی ماه در استانداری البرز برگزار شد، با تاکید بر لزوم استعلام از مراجع چهارگانه برای فعالیت معادن در استان گفت: علی رغم تاثیری که فعالیت معادن بر محیط زیست دارد اما متاسفانه در این حوزه کمترین تعامل با سازمان محیط زیست صورت می‌گیرد.

حکیمی با اشاره به فعالیت تعداد زیادی از معادن شن و ماسه در شهرستان ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از این معادن و دیگر معادن استان از سازمان محیط زیست استعلام و مجوز نگرفته‌اند.

وی از تردد کامیون‌های حمل و نقل شن و ماسه، انتشار گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا گفت و تصریح کرد: تامین نیاز جدی آب برای تداوم فعالیت معادن با تصفیه پساب واحدهای صنعتی امکان پذیر است.

مدیرکل سازمان محیط زیست استان البرز در پایان نظارت بر میزان و عمق برداشت از معادن را الزامی دانست و اعلام کرد: برداشت تا عمق ۴۰ متری در برخی معادن موجود در استان به محیط زیست آسیب جدی زده است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.