جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۱۰/۲۰

مناقشه شهردار نظرآباد همچنان ادامه دارد

فرماندار نظرآباد گفت: دیوان عدالت اداری هیچ حکمی در رابطه با شهرداری نظرآباد به فرمانداری ابلاغ نکرده است.

حجت الله صادقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، در خصوص حکم دیوان عدالت اداری برای حضور موقت امیر یزدی در شهرداری نظرآباد تا رفع موانع و فراهم شدن مقدمات کار گفت: دیوان عدالت اداری هیچ حکمی در رابطه با شهرداری نظرآباد به فرمانداری ابلاغ نکرده است.
گفتنی است دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد، شانزدهم دی ماه با بیان اینکه استانداری و شورای تامین شهرستان نظرآباد اعلام کرده بودند که امیریزدی شهردار منتخب این شهرستان تا اطلاع ثانوی در محل کار حضور پیدا نکند، گفته بود: دیوان عدالت اداری وجاهت قانونی امیر یزدی شهردار نظرآباد را در دستور موقت تایید کرده است.
محمد قیومی خاطرنشان کرده بود: امیر یزدی به عنوان شهردار شهر نظرآباد انتخاب شده بود، اما شورای تامین شهرستان و استانداری اعلام کرده بودند، چون رعایت نصاب قانونی برای تعیین شهردار نشده است، نمی‌تواند به عنوان شهردار انجام وظیفه نماید، اما دیوان عدالت اداری اعلام کرده است که شهردار بودن وی وجاهت قانونی دارد و تا تعیین تکلیف نهایی وی باید برسر کارش باشد.
به گزارش ایسنا منطقه البرز، شورای شهر نظرآباد پس از بازداشت 3 عضو این شورا به اتهام دریافت رشوه به منظور اجماع بر یک گزینه برای شهرداری از حد نصاب خارج شد. امیریزدی نیز توسط شورایی انتخاب شد که حد نصاب نداشته و همین مساله در کنار مسائلی همچون مدرک تحصیلی باعث عدم تایید وی شده است.
همچنین پیش از این فرماندار نظرآباد به ایسنا گفته بود: اخیرا یک رای قضایی برای 3 نفر از اعضای شورای شهر نظرآباد که پرونده قضایی داشتند صادر شد که طبق آن 2 نفر محکوم و 1 نفر تبرئه شد، طبق قانون این افراد 20 روز فرصت اعتراض دارند، بنابراین تا پایان این 20 روز نمی‌توان برای شورای شهر اقدام جدیدی انجام داد.
وی با بیان اینکه بدون رسیدن به حد نصاب نمی‌توان جلسات شورای شهر را تشکیل داد خاطرنشان کرده بود: اگر اعضای محکوم شده در تجدید نظر تبرئه شوند که به کار خود در شورا ادامه خواهند داد اما اگر تبرئه نشوند از اعضا علی‌البدل در شورای شهر نظرآباد استفاده خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.