جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۹/۱۳

فعالیت هشت پایگاه پیاده‌روی ورزش صبحگاهی در فردیس

رییس هیات ورزش‌های همگانی فردیس گفت: ورزش‌های همگانی باید در میان مردم نهادینه شود.

یوسف فتح آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با اشاره به ضرورت همگانی کردن ورزش در فردیس اظهار کرد: یکی از شهرستان‌های البرز که قرار است ورزش را بیش از پیش در بین مردم نهادینه‌کند فردیس است.
وی ادامه داد: ورزش همگانی پرداختن عامه مردم به ورزش حتی در زمانی کوتاه با توجه به امکانات موجود و شرایط افراد است و در این میان وظیفه اصلی نهادهای ورزشی و مسئولان ذی‌ربط دعوت از مردم برای ورزش‌های همگانی مانند پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، کوه‌پیمایی، دوهای عمومی و ورزش‌های بومی و محلی است.
وی افزود: تاکنون هشت پایگاه پیاده‌روی ورزش صبحگاهی را فعال کرده‌ایم‌ که با استقبال زیادی روبه‌روشده است .
وی در ادامه با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته توسط این هیات ابراز کرد: تا کنون دو همایش بزرگ پیاده‌روی یکی سال‌گذشته بوده و دیگری در مرداد ماه امسال برگزار کرده ایم که بیش از 15 هزار نفر در آنها شرکت کردند.
فتح‌آبادی اضافه کرد: بدون شک اگر هیات ورزش‌های همگانی حمایت شود ما توانایی برگزاری همایش‌ها و ایجاد پایگاه بیشتر را داریم، اما این حمایت صورت نمی‌گیرد.
این مسئول توضیح داد: البته اداره ورزش و جوانان تا جایی که امکان دارد از ما حمایت می‌کند و ما بیشتر از شهرداری و شورای شهر توقع کمک داریم.
وی ابراز کرد:‌ این هیات تا سال گذشته زیر نظر شهرداری کرج بودو با وجود نامه‌نگاری و رفت‌وآمدهای متعددی که به سازمان فرهنگی - ورزشی شهرداری کرج داشتیم هیچ حمایتی از ما نشد و حتی حتی حق‌الزحمه مربیان ما که مبلغ ناچیزی بود، پرداخت نشد.
رئیس هیات ورزش‌های همگانی فردیس گفت: حالا که شهرداری و شورای شهر فردیس مستقل شده‌اند، انتظار حمایت بیشتری داریم و طبق صحبت‌هایی‌که داشتیم قرار شده با تشکیل سازمان فرهنگی - ورزشی فردیس حمایت‌های لازم از ورزش استان صورت بگیرد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.