جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۹/۱۳

ایجاد نشاط، اولویت اصلی در برنامه‌های ورزشی دانشگاه خوارزمی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی گفت: تمام تلاش خود را برای ایجاد و گسترش سرانه اماکن ورزشی دانشجویان و دانشگاه خوارزمی به ویژه برای دختران خوابگاهی به کار گرفته‌ایم.

مسعود جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: علی‌رغم کمبود امکانات و بودجه، برای توسعه ورزش دانشجویی برنامه‌هایی در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی 170 تا 180 سانتیمتر است اما سرانه ورزش در دانشگاه خوارزمی با این استاندارد فاصله دارد.
جوکار خاطرنشان کرد: در راستای توسعه صنایع اماکن ورزشی کارهایی صورت گرفته که از جمله آن‌ها می توان به ایجاد پارک آفتاب در خوابگاه دختران، پیگیری فاز دوم گسترش و ایجاد امکانات در محیط خوابگاه دختران برای انجام فعالیت های دوچرخه سواری، پیاده روی، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، اسکیت و.... اشاره کرد.
وی خاطر نشان کرد: برای توسعه فضای ورزشی با ریاست دانشگاه تدابیری اندیشیده شد که در حال پیگیری است از جمله امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های منطقه یک که یکی از این موارد است.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی اضافه کرد: از دیگر اهداف بلند مدت دانشگاه عقد قرارد های BOT می‌باشد که طی آن فضای ورزشی توسط پیمانکار ایجاد شده و برای مدت معلوم استفاده و پس از آن در اختیار دانشگاه قرار می‌گیرد و در مدت قرارداد سانس‌هایی به تربیت بدنی جهت استفاده دانشجویان و کارکنان تعلق خواهد گرفت.
وی افزود: در مجموع تمام سعی ما ایجاد روحیه و پویایی در محیط زندگی دانشجویان می باشد. به عنوان مثال برگزاری کلاس های ورزشی و آموزشی با تخفیفات ویژه و به نوعی کار آفرینی برای دانشجویان با انجام کلاس های مربیگری و داوری.
این مسئول در پایان به حضور قهرمانان ورزشی در دانشگاه خوارزمی اشاره و اذعان کرد: امیدواریم با حمایت همه قسمت ها در جذب قهرمانان ورزشی که افتخار کشور و دانشگاه هستند گام قویتری برداریم.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.