جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۹/۱۳

معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی: دانشگاه خوارزمی باید به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم حرکت کند

معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه ما چاره‌ای جز حرکت به سمت حل نیازهای جامعه نداریم، گفت: دانشگاه خوارزمی باید به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم حرکت کند، دانشگاه نباید به کارخانه تولید مقاله تبدیل شود این مقالات باید در کنار آموزش خوب به محصول نهایی تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدحسین مشهدی‌زاده در مراسم قدردانی از برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان البرز که دوشنبه 13 آذر در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، با بیان اینکه ماموریت دانشگاه‌ها در جهان به سمت تغییر است گفت: زمانی جوامع به آموزش نیاز داشتند و بر همان اساس دانشگاه‌های نسل اول برای آموزش نیروی کار تاسیس شد.
مشهدی‌زاده افزود: دانشگاه خوارزمی نیز در آن مقطع فعالیت زیادی در تربیت نیروهای مورد نیاز مدارس کشور انجام داد.
وی ادامه داد: پس از آن صحبت از آموزش در کنار پژوهش مطرح شد و دانشگاه‌های نسل دوم شکل گرفت که خوارزمی نیز در این مسیر حرکت کرد.
معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی در ادامه با بیان اینکه ما چاره‌ای جز حرکت به سمت حل نیازهای جامعه نداریم افزود: دانشگاه خوارزمی باید به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم حرکت کند، دانشگاه نباید به کارخانه تولید مقاله تبدیل شود این مقالات باید در کنار آموزش خوب به محصول نهایی تبدیل شود.
وی با بیان اینکه کارآفرینی و تولید فناوری در کنار چاپ مقالات اهمیت زیادی دارد گفت: تشویق‌ها به سمت کارآفرینی و تولید فناوری است.
مشهدی‌زاده تصریح کرد: در همین راستا دانشگاه خوارزمی نمایشگاهی را برای عرضه داشته‌های دانشکده‌ها برپا کرده است تا جرقه‌ای برای دیگر دانشکده‌ها باشد.
وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها می‌تواند سازمان‌های مختلف را در کنار دانشگاه قرار دهد تا از محصولات دانشگاه بهره ببرند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.