جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۸/۲۳

استاندار البرز: شهدا نمادهایی ارزشمند برای توسعه ایران هستند

استاندار البرز پیوست فرهنگی را لازمه توسعه همه جانبه عنوان کرد و گفت: از آنجایی که شهدا و ایثارگران نمادهایی ارزشمند برای رشد و توسعه ایران بوده‌اند، باید این موضوع را با اهمیت بیشتری پیگیری کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی صبح سه شنبه(23آبان)، در جلسه هیئت رئیسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره شهدای البرز با بیان اینکه استان البرز الگوهای بزرگی از ایثار و شهادت برای نسل جوان و نوجوان دارد، گفت: برنامه‌های مهم استان در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت باید احصا و با اقدامات فرهنگی شاخص نسبت به الگوسازی اقدام کرد.
نجفی با تاکید بر حضور مدیران مربوطه در جلسات مربوط به سیاستگذاری کنگره شهدا خاطرنشان کرد: : مدیری که درک درستی از ایثار و شهادت نداشته و در چنین جلسه ای حاضر نشود سعادت و افتخار خدمت به مردم، ایثارگران و خانواده شهدا را نداشته و شایسته چنین پستی نیست.
استاندار البرز پیوست فرهنگی را لازمه توسعه همه جانبه عنوان کرد و افزود: از آنجایی که شهدا و ایثارگران نمادهایی ارزشمند برای رشد و توسعه ایران بوده‌اند، باید این موضوع را با اهمیت بیشتری پیگیری کرد.
وی از بسیج تمام امکانات البرز برای برگزاری کنگره شهدا گفت و خاطرنشان کرد: اگرچه استان در زیرساخت‌های لازم ضعف فراوانی دارد اما برای برگزاری کنگره شهدا هیچ مانع جدی نخواهیم داشت.
نماینده عالی دولت در استان البرز در پایان بر انجام تعهدات شهرداری در برگزاری کنگره شهدا تاکید کرد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.