جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۷/۲۰

35 میلیارد نقد، همت دولت برای ادامه همت

مسئول اجرای امور عمومی دولت در استان البرز ادامه بزرگراه همت را یکی از طرح‌های مهم این استان عنوان و اعلام کرد: در آخرین تصمیم مقرر شد یک اعتبار 35 میلیاردی تومانی به صورت نقدی به این طرح اختصاص یابد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان که امروز پنجشنبه(20 مهرماه) در استانداری البرز برگزار شد روز ملی البرز و روز بزرگداشت حافظ را تبریک گفت و افزود: البرز از یک تاریخ غنی و ارزشمند برخوردار است.

نجفی در ادامه به وضعیت حساس کنونی البرز اشاره و اعلام کرد: این وضعیت در استان نوپای البرز دقت نظر بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها را می‌طلبد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت شهرداری‌های استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری باید در تصمیم‌گیری‌ها ملاحظات شخصی را حذف کنند و امانت‌دار مردم باشند.

استاندار البرز در مورد مسئولان دولتی نیز گفت: دولت به مسئولان از طرف مردم اختیاراتی را به امانت داده است، صیانت از این امانت یک تکلیف است.

نماینده عالی دولت در استان البرز تصریح کرد: ما در مقابل مردم مسئولیت داریم، نباید برنامه‌ای را با ملاحظات شخصی به صورت بلاتکلیف رها کنیم.

نجفی در پایان ادامه بزرگراه همت را یکی از طرح‌های مهم استان عنوان و اعلام کرد: در آخرین تصمیم مقرر شد یک اعتبار نقدی 35 میلیاردی تومانی به صورت نقدی به این طرح اختصاص یابد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.