جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۷/۱۹

قائم مقام شورای توسعه قرآن‌کشور: هیچ چیز به اندازه قرآن عامل انسجام ملی نیست

قائم مقام شورای توسعه قرآن‌کشور گفت: بودجه قرآنی اس تان ها دو برابر شده است.

به‌ گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، حجت‌الاسلام‌ حمید محمدی امروز در چهارمین نشست شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان‌های‌کشور، با اشاره به جایگاه شورای توسعه قرآن‌کشور اظهارکرد: جایگاه فعلی این شورا در استان‌ها مطلوب نیست و با شأن قرآن فاصله زیادی دارد.

وی ادامه داد: مسئولان مرتبط با فعالیت‌های قرآنی‌ باید تلاش‌ کنند بیش از پیش‌ آموزه‌های قرآن را به زندگی مردم وارد و انس و الفت آنها را با این کتاب مقدس افزایش دهند.

وی گفت: توجه به قرآن در استان‌ها نشان می‌دهد نماینده عالی دولت در استان‌ها و نمایندگان ولی‌فقیه تا چه اندازه بر اساس قرآن حرکت می‌کنند.

قائم‌ مقام شورای توسعه قرآن‌کشور افزود: کارکردهای شورای هماهنگی وگسترش فعالیت‌های قرآنی در استان‌ها نقطه اتصال دستگاه‌های دولتی و غیردولتی با فعالان مردمی است.

حجت‌الاسلام محمدی اضافه کرد: عامل وحدت در استان‌ها باید بر پایه قرآن شکل‌ گیرد چون هیچ‌چیز به‌اندازه قرآن عامل انسجام ملی نیست.

این مسئول‌ با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی مدون در خصوص طرحهای قرآنی‌گفت: در حوزه برنامه‌ریزی با موانعی مواجه هستیم و هنوز قدرت هماهنگی مناسبی در این رابطه وجود ندارد.

وی اظهارکرد: متاسفانه هنوز سازوکار لازم برای حمایت از قرآن در استان‌ها فراهم نشده و باید تلاش شود این ضعف هرچه زودتر حل شود.

قائم‌ مقام شورای توسعه قرآن کشور با اشاره به افزایش بودجه قرآن افزود:‌ خوشبختانه بودجه قرآنی استان‌ها دو برابر شده و همین امر زمینه ساز اجرای طرح‌های مختلفی برای آشناسازی مردم به ویژه نسل جوان با معجزه آخرین پیامبر خدا خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.