جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۵/۱۸

کشف 155 کیلو تریاک در البرز

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۱۵۵کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک از یک خودرو وانت مزدا درکرج خبرداد.

به‌ گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سردار بخشعلی‌کامرانی صالح اظهار کرد: در پی دریافت‌ گزارش‌های مبنی بر این‌که فردی قصد خرید مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر از استان‌های شرق‌کشور را دارد، پیگیری موضوع در دستورکار مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرارگرفت.

فرمانده انتظامی البرزدر ادامه افزود: با انجام رصدهای اطلاعاتی و مراقبت‌های نامحسوس مأموران، یک دستگاه خودرو وانت مزدا راکه متعلق به قاچاقچیان مواد مخدر بود به همراه چهار نفر سرنشین شناسایی‌کردند.

سردارکامرانی صالح افزود: مأموران پس از تعقیب خودرو مذکور، زمانی‌که قاچاقچیان قصد انتقال مواد به یک واحد مسکونی درکرج را داشتند در یک فرصت مناسب و طی یک عملیات غافلگیرانه خودرو را توقیف و سرنشینان آن را دستگیرکردند .

وی‌گفت: در بازرسی از خودرو مذکور، ۱۵۵ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک که در ۱۹ بسته به‌صورت ماهرانه‌ای در خودرو وانت مزدا جا ساز شده بودکشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: چهار متهم دستگیرشده به همراه مواد مخدر مکشوفه پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.