جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۵/۱۸

فرماندار ساوجبلاغ: دولت به تنهایی نمی‌تواند از معضلات مواد مخدر پیشگیری کند

فرماندار ساوجبلاغ از کاهش سن اعتیاد در کشور خبر داد و گفت: فرد مبتلا به اعتیاد باید برای بازگشت محترمانه به جامعه و کسب یک شغل امیدوار باشد تا بتواند ترک کند.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: برای پیشگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر باید بر دو حوزه خانواده و جامعه تمرکز کرد زیرا این دو حوزه از عوامل اصلی پیشگیری از مواد مخدر هستند.
پالیزگیر با تاکید بر ارائه آموزش‌های لازم برای فرهنگ‌سازی در این زمینه افزود: دولت به تنهایی قادر به حل معضلات ناشی از مواد مخدر نیست، بنابراین بخش خصوصی باید در این راه قدم گذاشته و از گسترش معضلات مواد مخدر در جامعه جلوگیری کند.
وی در ادامه با بیان اینکه نگاه جامعه به معتاد باید تغییر کند گفت: فرد مبتلا به اعتیاد باید این امید را داشته باشد که پس از ترک می‌تواند با احترام به جامعه و خانواده باز گردد و زمینه اشتغال نیز برایش فراهم است.
فرماندار ساوجبلاغ به هزینه‌های هنگفتی که مبارزه با مواد مخدر بر جامعه تحمیل کرده است اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار همه این هزینه‌ها و شهدایی که در راه مبارزه با مواد مخدر داده‌ایم، متاسفانه سن اعتیاد نیز کاهش پیدا کرده است.
وی در پایان با تاکید بر پرداخت وام خوداشتغالی به معتادین پاک شده گفت: ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نیز می‌تواند در بازتوانی این افراد موثر باشد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.