جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۲/۲۷

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت انتخابات رياست جمهوري

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ملت بزرگ ایران برای حضور در پای صندوق های رأی دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، دراین بیانیه آمده است:
يك بار ديگر آزموني بزرگ در پيش روي ملت ايران است؛ ميداني مهم كه حضور حداكثري مردم در آن، مي‌تواند حماسه‌اي پربركت را رقم زده، پيشرفت كشور را شتاب بخشيده و دشمنان را مأيوس نمايد.
امروز، قدرداني از نعمت بزرگ جمهوري اسلامي و مراقبت از عزت و آبروي ملي در مشاركت بالاي مردم عزيز ايران اسلامي در انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري تجلي مي‌يابد.
اين، سر انگشتان ملت ايران است كه بار ديگر گره گشايي كرده و 29 ارديبهشت 96 را در منظومه انقلاب اسلامي چونان ستاره‌اي روشن به يادگار خواهد گذارد.
جهادگران جهاددانشگاهي همگام و همراه با آحاد مردم، ضمن يادآوري درس هاي مكتب امام خميني(ره) و با تأسي به خلف شايسته ايشان، حضرت آيت ا... العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي)، روز بيست و نهم ارديبهشت ماه امسال را روز امتحان الهي دانسته و با بصيرت و هوشياري در مسير تحقق حماسه سياسي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري يعني حضور حداكثري همه اقشار ملت در انتخابات گام برخواهند داشت.
جهادگران جهاددانشگاهي ضمن دعوت از ملت شهيدپرور ايران اسلامي براي حضور پرشور در پاي صندوق‌هاي رأي انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراها، از كانديداهاي محترم مي‌خواهند در مراحل پيش رو با متانت، قانون مداري را سرلوحه كار خود قرار دهند تا به فضل الهي اين انتخابات به سربلندي و پيروزي كشور اسلامي‌مان بيانجامد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.