جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۳۱

آب سد طالقان در راه ساوجبلاغ/ تصفیه‌خانه خط انتقال تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار البرز با اشاره به مصوبه اخیر سفر رئیس جمهوری به این استان گفت: عملیات احداث تصفیه‌خانه خط انتقال آب سد طالقان به شهرستان ساوجبلاغ در حال تکمیل است و تیرماه سال 96 به بهره برداری می‌رسد، با اجرای این طرح مردم این شهرستان از آب شیرین و گوارا بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید حمید طهایی با اشاره به مسئله تخصیص منابع آبی و پیگیری‌هایی که طی چهار سال اخیر برای این استان در نهاد ریاست جمهوری صورت گرفته است، گفت: علاوه بر دعوت از وزیر نیرو و تشریح وضعیت استان،شاید یکی از مهمترین دستاوردهای سفر رییس جمهوری به استان البرز تخصیص منابع آبی بود.

طهایی افزود: پیگیری‌های انجام شده نتیجه داد و در نهایت با تصمیم مسئولان ملی عملیات احداث تصفیه خانه خط انتقال آب سد طالقان به شهرستان ساوجبلاغ آغاز شد.

استاندار البرز با اشاره به بازدید اخیر خود از این طرح و ارزیابی روند تکمیل آن افزود:این تصفیه خانه تا تیرماه سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود وموجب بهره مندی مردم ساوجبلاغ از آب شرب شیرین و گوارا از سد طالقان می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدمات مهمی که در سفر رییس جمهوری به نتیجه رسید پروژه آب شیرین کن اشتهارد بود، به طوری که مردم اشتهارد در ایام نوروز از این دستاورد بهره مند شدند.

طهائی در پایان یادآور شد: اعتبارات این پروژه ها همگی از سرفصل طرح های سفر رئیس جمهوری به استان البرز به تصویب رسید.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.