جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۳۰

کارت ملی‌های هوشمند به درب منزل پست نمی‌شود/ متقاضیان منتظر دریافت صدور کارت باشند

مدیر روبط عمومی پست البرز گفت: بعد از صدور کارت ملی هوشمند برای متقاضیان پیامک ارسال می‌شود.

سید جمال بهشتی درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: برای تحویل کارت ملی هوشمند فرد متقاضی شخصا باید به مراکز مشخص شده پست مراجعه و کارت خود را تحویل بگیرد.
وی ادامه داد: پست استان سایر مدارک از جمله گواهینامه، گذرنامه ، کارت پایان خدمت و .. را درب منزل به دست متقاضی می‌رساند ولی به دلیل حساسیت کارت ملی هوشمند، تنها در مراکز پست این کارت به افراد متقاتضی تحویل داده می‌شود.
این مسئول ابرازکرد: برای تحویل کارت ملی از شخص دوباره انگشت‌نگاری الكترونیكی می‌شود و بعد از آن كارت فعال خواهد شد به همین دلیل نامه‌رسان نمی‌تواند تجهیزات انگشت نگاری را به تك تك خانه‌ها ببرد
وی افزود: درگذشته تنها پست مرکزی‌کرج برای تحویل کارت‌های ملی هوشمند مشخص شده بود ولی به دلیل حجم بالای درخواست ها و شلوغ شدن این پست درحال حاضر اکثر مراکز تحویل‌کارت در شهرستان‌ها نیز فعال شده اند.
وی با اشاره به روند تحویل کارت ملی هوشمند توضیح داد: برای تحویل كارت توسط سازمان ثبت احوال بعد از صدور كارت برای متقاضی پیامك ارسال می‌شود تا به پست مراجعه كند.
بهشتی افزود: متاسفانه برخی بدون دریافت پیامك مراجعه می‌کنند و همین باعث افزایش ترافیک کاری کارمندان پست می‌شود به همین دلیل از مردم درخواست می‌شود قبل از دریافت پیامک به پست مراجعه نکنند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.