جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۳۰

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ خبر داد: 118000 متر مربع از اراضی تغییر کاربری یافته آزادسازی شد

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ گفت: در عملیات آزادسازی اراضی تغییر کاربری یافته در روستاهای سرخاب و اسماعیل‌آباد بخش مرکزی ساوجبلاغ، 118هزار متر مربع زمین کاربری یافته آزاد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه البرز، حیدر جعفری از اجرای چندین مورد تخریب به دلیل تغییر کاربری اراضی زراعی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها با صدور نمایندگی از دادستانی ساوجبلاغ، نسبت به قلع و قمع مستحدثات غیرمجاز در روستاهای سرخاب و اسماعیل‌آباد بخش مرکزی ساوجبلاغ اقدام شد.
وی افزود:‌ در این عملیات که نماینده دادستانی، عوامل انتظامی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان حضور داشتند 1 دستگاه ویلا، سه هزارو 580 متر دیوارکشی، پنج هزارو 550 متر محدوده‌سازی و 190 متر مربع استخر تخریب شد.
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ حجم اراضی آزاد شده را 118هزار متر مربع عنوان کرد و توضیح داد: دادستانی در مقابله با تصرف اراضی زراعی و تغییر کاربری آن، تعارفی با متخلفان ندارد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.